All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ 2b ba finish stainless steel circle ] match 128 Products.
Super Austenitic Steel 254 SMO Hot Rolled Corrosion Resistant Stainless Steel Plate UNS S31254
| Model Number: | S31254 254smo |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
Grade 321 Cold Rolled Stainless Steel Plate with Bright Surface for High Temperature Applications
| Model NO.: | 321 S32168 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA Stainless Steel Seamless Pipe Cold Rolled with Polished Surface OD 6-300mm
| Model Number: | 304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
Corrosion Resistant SS 316L Stainless Steel Sheet Cold Rolled with Bright Surface Finish
| Model NO.: | 316l |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
EN 10088-2 DIN 1.4541 321 Stainless Steel Plate 0.6 - 80.0mm Cold Rolled & Hot Rolled Stainless Steel Sheet
| Model NO.: | 321 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
Custom Laser Cutting 321 Stainless Steel Plate with 0.6 - 80.0mm Thickness and Cold Rolled Technique
| Model NO.: | 321 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
1800mm Width Grade 321 Stainless Steel Plate with 2.0 - 40.0mm Thickness SS Plate
| Width: | 1800mm |
|---|---|
| Thickness Range: | 2.0 - 40.0mm |
| Steel Grade: | 321 |
Custom Cutting 321 Stainless Steel Plate with EN 10204-3.1 Certificate and Thickness 3.0 - 80.0mm
| Model NO.: | 321 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
Cold Rolled 254 SMO Plate with Bright Surface and Corrosion Resistant UNS S31254 Stainless Steel Coil
| Model NO.: | 254 SMO |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
Monel K500 Nickel Alloy Strip Roll 0.1 - 3.0mm Thickness Cold Rolled 2B Finish in Small Tolerance
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |

