Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
304F roestvrij staal grondstaaf corrosiebestendig en makkelijk te bewerken
| Productennaam: | 304F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Industriële kwaliteit 316F roestvrij staal polijstststaven uitstekend voor oppervlakteafwerking
| Productennaam: | 316F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Warmgewalste NO.1 oppervlakteplaat van roestvrij staal SA240, klasse 201 304 316L 310S 321 2205 2507
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
AISI304L roestvrijstalen plaat warmgewalst en koudgewalst SS plaatplaat 4ft 5ft breedte
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 304L 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Helder oppervlak kwaliteit 17-4PH roestvrij staal staaf OD 6-300mm SS staaf
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Hoge hardheid 17-4PH roestvrijstalen staaf Diameter 3-200 mm na vaste oplossing voor industriële toepassingen
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Glanzend gluren Afwerking Warmgewalst 17-4PH roestvrij staal staaf met OD 3-300mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Helder gepolijst 17-4PH roestvrij staalstaaf met vaste oplossing Afwerking Diameter 10-50mm in voorraad
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Hoge sterkte 317L roestvrij staalplaat Corrosie & hittebestendig legering
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Heldere koud getrokken 304 304L 316L 310S 321 halfronde roestvrijstalen staaf
| Vorm: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |

