Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
Productdetails
| Modelnummer | 17-4PH/630 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Diameterbereik | 8 - 450 mm | Lengte | 6m /st |
| Belangrijkste kwaliteiten | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b | Treksterkte | 1105 - 1310 MPa |
| Opbrengststerkte | 724 - 1170 MPa | Verlenging | 10 - 16% |
| Hardheid | 28 - 44 HRC | Dikte | 7750kg/m³ |
| Thermische geleidbaarheid | 18,4 - 22,7 W/mK | Elektrische weerstand | 800 nm.m |
| Warmtebehandelingstemp | 482 - 621°C | ||
| Markeren | Warmgewalste Roestvrij staal Ronde Bar,17-4PH roestvrijstalen staaf met helder oppervlak,Buitendiameter 6-300 mm 630 roestvrijstalen staaf |
||
Productomschrijving
Roestvrijstalen staaf 17-4 PH Roestvrijstalen Ronde Staaf
Hoogwaardige 17-4PH precipitatiehardende roestvrijstalen ronde staven die uitzonderlijke sterkte en corrosiebestendigheid bieden voor veeleisende industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Product | 17-4PH Roestvrijstalen Ronde Staaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 8 - 450 mm |
| Lengte | 6m /stuk of op maat gesneden zoals gevraagd |
| Afwerking | Zwarte staaf / Heldere staaf |
| Belangrijkste kwaliteiten | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276, C4, C22, Inconel 600, 625, Incoloy 800, 825, 825H, etc. |
| Service | Snijden, oppervlaktepolijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Materiaalspecificatie
17-4PH (Type 630) is een chroom-koper precipitatiehardend roestvrij staal ontworpen voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen. Het behoudt hoge sterkte tot ongeveer 600°F (316°C).
Algemene eigenschappen
Legering 17-4 PH is een precipitatiehardend martensitisch roestvrij staal met koper- en niobiumtoevoegingen. Het combineert hoge sterkte, hardheid (tot 572°F / 300°C) en corrosiebestendigheid. Mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd door warmtebehandeling, waardoor zeer hoge vloeigrens tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi) wordt bereikt.
Toepassingen
- Offshore-industrieën (folies, helikopterdekplatforms)
- Voedselverwerkende industrie
- Pulp- en papierindustrie
- Lucht- en ruimtevaartcomponenten (turbinestralen)
- Mechanische componenten
- Kernafvalcontainers
Normen
ASTM A693 graad 630 (AMS 5604B) UNS S17400, EURONORM 1.4542 X5CrNiCuNb 16-4, AFNOR Z5 CNU 17-4PH, DIN 1.4542
Chemische samenstelling
| Element | Gehalte (%) |
|---|---|
| C | ≤ 0.07 |
| Mn | ≤ 1.00 |
| Si | ≤ 1.00 |
| P | ≤ 0.04 |
| S | ≤ 0.030 |
| Cr | 15.00 - 17.50 |
| Ni | 3.00 - 5.00 |
| Cu | 3.00 - 5.00 |
| Nb+Ta | 0.15 - 0.45 |
Mechanische eigenschappen
| Conditie | Treksterkte (MPa) | Vloeigrens (MPa) | Rek (%) | Hardheid (HRC) |
|---|---|---|---|---|
| Oplossingsbehandeld | 1105 (typ) | 1000 (typ) | 15 (typ) | 38 max |
| Conditie 900 | 1310 min | 1170 min | 10 min | 40 min |
| Conditie 1150 | 930 min | 724 min | 16 min | 28 min |
Fysische eigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m³ |
| Thermische uitzetting (0-100°C) | 10.8 µm/m/°C |
| Thermische geleidbaarheid (100°C) | 18.4 W/m·K |
| Soortelijke warmte | 460 J/kg·K |
| Elektrische weerstand | 800 nΩ·m |
Warmtebehandeling
Oplossingsbehandeling omvat verwarming tot 1040°C gedurende 0,5 uur gevolgd door luchtkoeling. Uitharding bij verschillende temperaturen bereikt de gewenste mechanische eigenschappen:
| Conditie | Uithardingstemperatuur (°C) | Tijd (u) | Typische hardheid (HRC) | Treksterkte (MPa) |
|---|---|---|---|---|
| A | Gegloeid | - | 36 | 1100 |
| H900 | 482 | 1 | 44 | - |
| H925 | 496 | 4 | 42 | 1170-1320 |
| H1150 | 621 | 4 | 33 | 930-1080 |
Producttoepassingen
- Motoronderdelen
- Hoogwaardige scheepsschroefassen
- Kunststof spuitgietmatrijzen
- Kleppen en tandwielen
Productafbeeldingen
Neem contact met ons op
Geadviseerde Producten

