All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ 2b ba finish stainless steel circle ] match 128 Products.
436L SS Steel Plate Cold Rolled 2D Mile Edge 1219mm For Auto Gas System
| Products: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
Bright Annealing Alloy 400 Strip 0.1mm - 0.5mm Monel400 Strip Foil Width 5 - 500mm
| Products: | Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | Within 1500mm |
Cold Rolled Hastelloy C276 Sheet 0.4mm - 3.0mm EN 2.4819 Sheet 4ft*8ft 5ft*10ft
| Products: | Nickel Alloy Sheet & Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 30.0mm |
Laser Cutting Nickel Alloy Sheet Plate ASTM B575 Hastelloy UNS N10276 3.0 - 30.0mm
| Products: | Nickel Alloy Sheet & Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.6 - 3.0mm |
UNS N04400 Nickel Alloy Cooper Monel 400 Plate ASTM EN
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Monel 400 |
| Thickness: | 0.6 - 30.0mm |
Hot Rolled Monel 400 Plate with Pickling Surface in 1220*2440mm Nickel Alloy Sheet
| Shape: | Flat |
|---|---|
| Technique: | Hot Rolled |
| Surface Treatment: | Pickling |
EN 2.4819 Hastelloy C276 Nickel Alloy Plate Width 1000mm 1219mm 1500mm 2000mm
| Products: | Nickel Alloy Sheet & Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 30.0mm |
ASTM B575 UNS N10276 Sheet In Wide Range / Alloy C276 Strip Nickel C276 Plates
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 1.0 - 20.0mm |

