Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
201 Κρύας Ελάσης Ανοξείδωτος Χάλυβας Κύκλος με Επιφάνεια BA για Μαγειρικά Σκεύη
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | 201 | Σχήμα | Επίπεδα |
|---|---|---|---|
| Τεχνική | ψυχρής έλασης | Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος |
| Πλάτος | 10-600mm | Βαθμός υλικού | 200series |
| Πάχος | 0,23mm-3,0mm | Διάμετρος | 120mm-900mm |
| Επιφάνεια | 2B, BA, 8K, HL, No. 4, λινό/ανάγλυφο | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | ≤ 0.15 |
| Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | ≤ 1.0 | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 5,5-7,5 |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο | 16-18 | Περιεχόμενο νικελίου | 3,5-5,5 |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | ||
| Επισημαίνω | Κύκλος από ανοξείδωτο ατσάλι 201,Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ δίσκος ανοξείδωτου,Στρογγυλό φύλλο επιφανείας BA από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
201 Κύκλος από χάλυβα Κύκλος από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
201 2B Επιφάνεια Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα Χειροποίητο με εξατομικευμένη διάμετρο
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | 201 Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα BA, ψυχρά ελαστικό |
| Κατηγορία υλικού | 200 σειράς |
| Τύπος | Κύκλος |
| Δάχος | 0.23 mm - 3,0 mm |
| Διάμετρος | 120 mm - 900 mm |
| Επιφάνεια | 2B, BA, 8K, HL, αριθ. 4, λευκό ύφασμα/εκτυπωμένο |
| Τεχνική | Κρύο έλασμα |
| Συσκευή | Εξαγωγική συσκευασία με ξύλινη παλέτα |
| Πληρωμή | Τ/Τ Πρωτογενής, L/C |
| Ελάχιστη παραγγελία | 25 τόνοι |
Εφαρμογές
Κούπα από ανοξείδωτο χάλυβα, δίσκος από ανοξείδωτο χάλυβα, φλιτζάνι από ανοξείδωτο χάλυβα, έπιπλα από ανοξείδωτο χάλυβα.
Σύγκριση χημικής σύνθεσης
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Αρ | Νι | S | Π | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | 5.5-7.5 | 16-18 | 3.5-5.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.06 | ≤ 0.25 |
| 304 | ≤ 0.08 | ≤ 1.0 | ≤ 2.0 | 18-20 | 8-10 | ≤ 0.03 | ≤ 0.045 | |
| 410 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | ≤ 1.0 | 11.5-13.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.035 | ||
| 430 | ≤ 0.12 | ≤ 0.75 | ≤ 1.0 | 16-18 | ≤ 0.6 | ≤ 0.03 | ≤ 0.04 |
Χαρακτηριστικά επιφανειακής επιφάνειας
| Τελεία επιφάνειας | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| ΒΑ | Η θερμική επεξεργασία της φωτεινής επιφάνειας μετά την ψυχρή κυλίνδρωση | Εργαλεία κουζίνας, ηλεκτρικές συσκευές, ιατρικά όργανα, διακόσμηση κτιρίων |
| 2Β | Τελειωμένο με θερμική επεξεργασία, διάτρηση ή ισοδύναμο μετά από ψυχρή έλαση, ακολουθούμενη από διάτρηση με δέρμα για την απόκτηση επαρκούς φωτεινής επιφάνειας | Ιατρικά όργανα, δοχεία γάλακτος, επιτραπέζια σκεύη, δομικά στοιχεία |
| - Όχι, όχι, όχι.4 | Χρησιμοποιούνται μόνο για την κατασκευή οδοντωτικών συσκευών. | Διακόσμηση κτιρίων, εξοπλισμός επεξεργασίας γαλακτοκομικών τροφίμων, ιατρικά όργανα |
| 8K | Ενα καθρέφτη-όπως ανακλαστική επιφάνεια με γυάλισμα με λεπτότερα αποσβέσιμα πάνω από 800 ματιών | Αντίγραφα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση κτιρίων, τοίχοι και πόρτες ανελκυστήρων, πάγοι, γλυπτά |
| Λειτουργία μαλλιών | Τελειωμένα με γυαλιστική με αθρεπτικά κατάλληλου μεγέθους κόκκων για την απόκτηση συνεχών λωρίδων | Ελκυστήρες, βιομηχανίες αρχιτεκτονικής |
Εφαρμογές στη βιομηχανία
- Αυτοκινητοβιομηχανία:Τεχνουργήματα για την κατασκευή αυτοκινήτων, κατασκευαστικά μέρη του συστήματος εξάτμισης, σωληνώματα, θωρακιστές, σωληνώματα εξάτμισης, περιβλήματα καταλυτικών μετατροπών, σφραγίδες
- Κατασκευή:Σκάφοι και κατεχόμενοι σωλήνες, στέγες, πλακέτες
- Συσκευές μαγειρικής:Μηχανές για την παρασκευή τροφίμων, συσκευές πλυντηρίων πιάτων, φούρνους, κουκούλες, ψυγεία, πριονίδια
- Χημική μεταποίηση:Συσκευές διυλιστηρίων πετρελαίου, μέρη καυστήρων πετρελαίου και θερμαντήρων
- Συσκευές:Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών
- Παραγωγή ενέργειας:Σωλήνες ανταλλακτών θερμότητας
- Γεωργία:Μηχανές διάθεσης ξηρών λιπασμάτων, κλουβές ζώων εκτροφής
201 Επιλογές υλικών κλάσης
- Υλικό υψηλής περιεκτικότητας σε χαλκό:10,0% Νι και 1,3-1,5% Κου
- Υλικό μισού χαλκού:10,0% Νι και 0,8-1,0% Κου
- Υλικό με χαμηλό επίπεδο χαλκού:00,8% Ni και 0,6-0,9% Cu
Επιπλέον προδιαγραφές
| Προϊόν | Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα, δίσκος από ανοξείδωτο χάλυβα, στρογγυλό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Άξονα από ανοξείδωτο σίδηρο, μαγνητικό |
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, EN, GB, DIN, JIS |
| Αξία | 201, 304, 430 |
| Τεχνολογία | Κρύο έλαση |
| Δάχος | 00,15 mm - 4,0 mm |
| Διάμετρο | 90 mm - 850 mm |
| Επιφάνεια | ΒΑ, 2Β, 2Δ |
| Τρίχωμα | Στρίψιμο |
| Σκληρότητα | Πλήρης σκληρότητα έως βαθιά ποιότητα ανάμιξης (DDQ) |
| Προστασία. | Διαθέσιμα χαρτιά διασύνδεσης, διαθέσιμα προστατευτικά φιλμ PVC |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής με ξύλινη παλέτα |
| Τροποποιημένο | FCL, 25 μετρικούς τόνους ανά 20GP, μπορεί να διατίθεται σε διάφορα μεγέθη |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Απαλλαγή από εργασία, FOB Λιμάνι της Κίνας, CNF, CIF, DDU |
| Πληρωμή | Τ/Τ, 30% προκαταβολή πριν από την παραγωγή και ισοζύγιο πριν από την αποστολή. |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης με TT ή L/C |
* Τα μεγέθη ή τα πάχους των περιτυλίξεων από ανοξείδωτο χάλυβα μπορούν να προσαρμοστούν.
* Όλα τα τυποποιημένα προϊόντα παρέχονται χωρίς χαρτί και ταινία PVC.
Συνιστώμενα προϊόντα

