Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 201 που έχει τυλιχθεί με κρύο με επιφάνεια BA για σκεύη κουζίνας και κατασκευή
Λεπτομέρειες
| Βαθμός υλικού | 200series | Σχήμα | Γύρω |
|---|---|---|---|
| Τεχνική | ψυχρής έλασης | Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος |
| Πάχος | 0,23mm-3,0mm | Διάμετρος | 120mm-900mm |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2B, BA, 8K, HL, No. 4, λινό/ανάγλυφο | Πλάτος | 10-600mm |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Ελάχιστη παραγγελία | 25 τόνοι |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα | ≤ 0.15 | Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | ≤ 1.0 |
| Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 5,5-7,5 | περιεκτικότητα σε χρώμιο | 16-18 |
| Περιεχόμενο νικελίου | 3,5-5,5 | ||
| Επισημαίνω | Κύκλος από ανοξείδωτο ατσάλι 201,Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ δίσκος ανοξείδωτου,Στρογγυλό φύλλο επιφανείας BA από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανοξείδωτος Χάλυβας 201 Κύκλος με Επιφάνεια 2B/BA
Υψηλής ποιότητας κύκλοι από ανοξείδωτο χάλυβα 201 διαθέσιμοι σε ψυχρής έλασης επιφάνεια BA με προσαρμόσιμες διαμέτρους από 10mm έως 1000mm.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | 201 Ανοξείδωτος Χάλυβας Κύκλος BA Ψυχρής Έλασης |
|---|---|
| Βαθμός Υλικού | Σειρά 200 |
| Τύπος | Κύκλος |
| Πάχος | 0.23mm - 3.0mm |
| Διάμετρος | 120mm - 900mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | 2B, BA, 8K, HL, No. 4, Λινό/Ανάγλυφο |
| Τεχνική | Ψυχρής Έλασης |
| Συσκευασία | Εξαγωγική Συσκευασία με Ξύλινη Παλέτα |
| Ελάχιστη Παραγγελία | 25 τόνοι |
Χημική Σύνθεση
| Βαθμός | C | Si | Mn | Cr | Ni | S | P | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | 5.5-7.5 | 16-18 | 3.5-5.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.06 | ≤ 0.25 |
| 304 | ≤ 0.08 | ≤ 1.0 | ≤ 2.0 | 18-20 | 8-10 | ≤ 0.03 | ≤ 0.045 | |
| 410 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | ≤ 1.0 | 11.5-13.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.035 | ||
| 430 | ≤ 0.12 | ≤ 0.75 | ≤ 1.0 | 16-18 | ≤ 0.6 | ≤ 0.03 | ≤ 0.04 |
Εφαρμογές Φινιρίσματος Επιφάνειας
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| BA | Φωτεινή θερμική επεξεργασία μετά από ψυχρή έλαση | Εργαλεία κουζίνας, σκεύη κουζίνας, ηλεκτρικές συσκευές, ιατρικά όργανα, διακόσμηση κτιρίων |
| 2B | Ολοκληρωμένο με θερμική επεξεργασία, καθαρισμό ή ισοδύναμο μετά από ψυχρή έλαση | Ιατρικά όργανα, δοχεία γάλακτος, επιτραπέζια σκεύη, δομικά μέλη |
| No.4 | Γυαλισμένο με λειαντικά Νο. 150 έως 180 | Διακοσμήσεις κτιρίων, εξοπλισμός επεξεργασίας τροφίμων, ιατρικά όργανα |
| 8K | Επιφάνεια καθρέφτη με γυάλισμα με λεπτότερα λειαντικά | Καθρέφτης, εσωτερική-εξωτερική διακόσμηση, τοίχοι & πόρτες ανελκυστήρων, πάγκος, γλυπτά |
| Hair Line | Συνεχείς γραμμές από γυάλισμα με λειαντικά κατάλληλου μεγέθους κόκκου | Ανελκυστήρες, βιομηχανίες αρχιτεκτονικής |
Κύριες Εφαρμογές
- Αυτοκινητοβιομηχανία: Διακοσμητικά και καλούπια, εξαρτήματα συστήματος εξάτμισης, σωληνωτοί πολλαπλασιαστές, σιγαστήρες
- Κατασκευές: Υδρορροές και κατεβασιές, στέγες, επενδύσεις
- Σκεύη κουζίνας: Σκεύη μαγειρικής, πλυντήρια πιάτων, φούρνοι, απορροφητήρες, ψυγεία
- Χημική επεξεργασία: Εξοπλισμός διυλιστηρίων πετρελαίου, εξαρτήματα καυστήρων και θερμαντήρων πετρελαίου
- Συσκευές: Δεξαμενές ζεστού νερού, οικιακοί φούρνοι
- Παραγωγή ενέργειας: Σωληνώσεις εναλλάκτη θερμότητας
- Γεωργία: Στεγνοί διασκορπιστές λιπασμάτων, κλουβιά ζώων φάρμας
Επιλογές Υλικού Ανοξείδωτου Χάλυβα 201
Προσφέρουμε τρεις τύπους σύνθεσης υλικού από ανοξείδωτο χάλυβα 201:
- Υλικό υψηλής περιεκτικότητας σε χαλκό: 1.0% Ni και 1.3-1.5% Cu
- Υλικό μέσης περιεκτικότητας σε χαλκό: 1.0% Ni και 0.8-1.0% Cu
- Υλικό χαμηλής περιεκτικότητας σε χαλκό: 0.8% Ni και 0.6-0.9% Cu
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Προϊόν | Κύκλος Ανοξείδωτου Χάλυβα, Δίσκος Ανοξείδωτου Χάλυβα, Στρογγυλό Φύλλο Ανοξείδωτου Χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Φερριτικός ανοξείδωτος χάλυβας, μαγνητικός |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, EN, GB, DIN, JIS |
| Βαθμός | 201, 304, 430 |
| Τεχνολογία | Ψυχρής Έλασης |
| Πάχος | 0.15mm - 4.0mm |
| Πλάτος | 90mm - 850mm |
| Επιφάνεια | BA, 2B, 2D |
| Άκρη | Άκρη μύλου, Κομμένη άκρη |
| Σκληρότητα | Πλήρης σκληρότητα έως ποιότητα βαθιάς έλξης (DDQ) |
| Προστασία | Διαθέσιμο ενδιάμεσο χαρτί, διαθέσιμο προστατευτικό φιλμ PVC |
Διαθέσιμη Προσαρμογή: Τα μεγέθη και τα πάχη μπορούν να προσαρμοστούν. Τα τυπικά προϊόντα παραδίδονται χωρίς ενδιάμεσο χαρτί & φιλμ PVC εκτός αν ζητηθεί.
Πληροφορίες Παραγγελίας
| MOQ | FCL, 25 μετρικοί τόνοι ανά 20GP, μπορούν να συνδυαστούν με διαφορετικά μεγέθη |
|---|---|
| Όρος Τιμής | EX-WORK, FOB Λιμάνι Κίνας, CNF, CIF, DDU |
| Πληρωμή | T/T (30% προκαταβολή πριν την παραγωγή) ή αμετάκλητη L/C στην όψη |
| Χρόνος Παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
Εικόνες Προϊόντος
Συνιστώμενα προϊόντα

