Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Τελειωμένος δίσκος από ανοξείδωτο χάλυβα και κύκλος με προσαρμοσμένη διάμετρο
Λεπτομέρειες
| Βαθμός υλικού | 200series | Σχήμα | Γύρω |
|---|---|---|---|
| Τεχνική | ψυχρής έλασης | Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος |
| Πάχος | 0,23mm-3,0mm | Διάμετρος | 120mm-900mm |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2B, BA, 8K, HL, No. 4, λινό/ανάγλυφο | Πλάτος | 10-600mm |
| Σκληρότητα | Ποιότητα σχεδίασης πλήρους σκληρότητας έως βαθύ σχέδιο (DDQ) | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | ≤ 0,15 (201), ≤ 0,08 (304), ≤ 0,15 (410), ≤ 0,12 (430) |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο | 16-18 (201), 18-20 (304), 11,5-13,5 (410), 16-18 (430) | Περιεχόμενο νικελίου | 3,5-5,5 (201), 8-10 (304), ≤ 0,6 (430) |
| Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 5,5-7,5 (201), ≤ 2,0 (304), ≤ 1,0 (410), ≤ 1,0 (430) | Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | ≤ 1,0 (201, 304, 410), ≤ 0,75 (430) |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | ||
| Επισημαίνω | Δίσκος από ανοξείδωτο χάλυβα με φινιρισμένο καθρέφτη BA,Κύκλος ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα,Στρογγυλό φύλλο προσαρμοσμένης διαμέτρου από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
201 304 430 316L Δίσκοι από ανοξείδωτο χάλυβα
Κύκλοι υψηλής ποιότητας από ανοξείδωτο χάλυβα με φινίρισμα καθρέφτη BA και 2B, διαθέσιμοι σε διάφορες διαμέτρους και ποιότητες υλικών για βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | 201 Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα BA, ψυχρά ελαστικό |
|---|---|
| Κατηγορία υλικού | 200 σειράς |
| Τύπος | Κύκλος |
| Δάχος | 0.23 mm - 3,0 mm |
| Διάμετρος | 120 mm - 900 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, 8K, HL, αριθ. 4, λευκό ύφασμα/εκτυπωμένο |
| Τεχνική | Κρύο έλασμα |
| Συσκευή | Εξαγωγική συσκευασία με ξύλινη παλέτα |
| Ελάχιστη παραγγελία | 25 τόνοι |
Χημική σύνθεση
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Αρ | Νι | S | Π | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | 5.5-7.5 | 16-18 | 3.5-5.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.06 | ≤ 0.25 |
| 304 | ≤ 0.08 | ≤ 1.0 | ≤ 2.0 | 18-20 | 8-10 | ≤ 0.03 | ≤ 0.045 | |
| 410 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | ≤ 1.0 | 11.5-13.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.035 | ||
| 430 | ≤ 0.12 | ≤ 0.75 | ≤ 1.0 | 16-18 | ≤ 0.6 | ≤ 0.03 | ≤ 0.04 |
Χαρακτηριστικά επιφανειακής επιφάνειας
| Τελεία επιφάνειας | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| ΒΑ | Η θερμική επεξεργασία της φωτεινής επιφάνειας μετά την ψυχρή κυλίνδρωση | Εργαλεία κουζίνας, ηλεκτρικές συσκευές, ιατρικά όργανα, διακόσμηση κτιρίων |
| 2Β | Τελειοποιημένα με θερμική επεξεργασία, διάτρηση ή ισοδύναμο μετά από ψυχρή έλαση, ακολουθούμενη από διάτρηση δέρματος | Ιατρικά όργανα, δοχεία γάλακτος, επιτραπέζια σκεύη, δομικά στοιχεία |
| - Όχι, όχι, όχι.4 | Χρησιμοποιούνται μόνο για την κατασκευή οδοντωτικών συσκευών. | Διακόσμηση κτιρίων, εξοπλισμός επεξεργασίας γαλακτοκομικών τροφίμων, ιατρικά όργανα |
| 8K | Αντανάκλαση σε μορφή καθρέφτη με γυάλισμα με λεπτότερα αποσβέσιμα άνω των 800 ματιών | Αντίγραφα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση κτιρίων, τοίχοι και πόρτες ανελκυστήρων, πάγοι, γλυπτά |
| Λειτουργία μαλλιών | Τελειωμένα με γυάλισμα για την απόκτηση συνεχών λωρίδων | Ελκυστήρες, βιομηχανίες αρχιτεκτονικής |
Βιομηχανικές εφαρμογές
- Αυτοκινητοβιομηχανία:Τρίμινγκ και χύτευση, κατασκευαστικά στοιχεία συστήματος εξάτμισης, σωληνωτές σωλήνων, θωρακιστές, κελύφη καταλυτικού μετατροπέα, σφραγίδες
- Κατασκευή:Σκάφοι και κατεχόμενοι σωλήνες, στέγες, πλακέτες
- Συσκευές μαγειρικής:Μηχανές για την παρασκευή τροφίμων, συσκευές πλυντηρίων πιάτων, φούρνους, κουκούλες, ψυγεία, πριονίδια
- Χημική μεταποίηση:Συσκευές διυλιστηρίων πετρελαίου, μέρη καυστήρων πετρελαίου και θερμαντήρων
- Συσκευές:Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών
- Παραγωγή ενέργειας:Σωλήνες ανταλλακτών θερμότητας
- Γεωργία:Μηχανές διάθεσης ξηρών λιπασμάτων, κλουβές ζώων εκτροφής
201 Επιλογές υλικών κλάσης
Τρεις διαθέσιμες παραλλαγές περιεκτικότητας σε χαλκό:
- Υλικό υψηλού επιπέδου χαλκού:10,0% NI και 1,3-1,5% Cu
- Υλικό μισού χαλκού:10,0% NI και 0,8-1,0% Cu
- Υλικό χαμηλού χαλκού:00,8% NI και 0,6-0,9% Cu
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Προϊόν | Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα, δίσκος από ανοξείδωτο χάλυβα, στρογγυλό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Άξονα από ανοξείδωτο σίδηρο, μαγνητικό |
| Προδιαγραφές | ΑΙΣΙ, ASTM, EN, GB, DIN, JIS |
| Αξιολογίες | 201, 304, 430 |
| Τεχνολογία | Κρύο έλαση |
| Περιοχή πάχους | 00,15 mm - 4,0 mm |
| Περιοχή πλάτους | 90 mm - 850 mm |
| Επιλογές επιφάνειας | ΒΑ, 2Β, 2Δ |
| Τύποι άκρων | Στρίψιμο |
| Σκληρότητα | Πλήρης σκληρότητα έως βαθιά ποιότητα ανάμιξης (DDQ) |
Προσαρμογή Διαθέσιμη:Τα μεγέθη και τα πάχους της περιτύλιξης από ανοξείδωτο χάλυβα μπορούν να προσαρμόζονται.
Πληροφορίες παραγγελίας
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | FCL, 25 μετρικούς τόνους ανά 20GP (μπορούν να διατίθενται με διαφορετικά μεγέθη) |
|---|---|
| Όροι τιμών | Απαλλαγή από εργασία, FOB Λιμάνι της Κίνας, CNF, CIF, DDU |
| Μέθοδοι πληρωμής | Τ/Τ (30% προκαταβολή πριν από την παραγωγή, υπόλοιπο πριν από την αποστολή) |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης με TT ή L/C |
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

