Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 201 που έχει τυλιχθεί εν ψυχρώ με επιφάνεια BA για μαγειρικά σκεύη
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | 201 | Σχήμα | Γύρω |
|---|---|---|---|
| Τεχνική | ψυχρής έλασης | Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος |
| Πλάτος | 10-600mm | Βαθμός υλικού | 200series |
| Πάχος | 0,23mm-3,0mm | Διάμετρος | 120mm-900mm |
| Επιφάνεια | 2B, BA, 8K, HL, No. 4, λινό/ανάγλυφο | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | ≤ 0.15 |
| Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | ≤ 1.0 | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 5,5-7,5 |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο | 16-18 | Περιεχόμενο νικελίου | 3,5-5,5 |
| Σκληρότητα | Ποιότητα σχεδίασης πλήρους σκληρότητας έως βαθύ σχέδιο (DDQ) | ||
| Επισημαίνω | Κύκλος από ανοξείδωτο ατσάλι 201,Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ δίσκος ανοξείδωτου,Στρογγυλό φύλλο επιφανείας BA από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
201 Ανοξείδωτος Χάλυβας Κύκλος BA Ψυχρής Έλασης
Υψηλής ποιότητας κύκλοι από ανοξείδωτο χάλυβα 201 με φινίρισμα επιφάνειας καθρέφτη BA (Bright Annealed), διαθέσιμοι σε προσαρμοσμένες διαμέτρους για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | 201 Ανοξείδωτος Χάλυβας Κύκλος BA Ψυχρής Έλασης |
|---|---|
| Βαθμός Υλικού | Σειρά 200 |
| Τύπος | Κύκλος |
| Πάχος | 0.23mm - 3.0mm |
| Διάμετρος | 120mm - 900mm |
| Επιφάνεια | 2B, BA, 8K, HL, No. 4, λινό/ανάγλυφο |
| Τεχνική | Ψυχρής Έλασης |
| Συσκευασία | Εξαγωγική Συσκευασία με Ξύλινη Παλέτα |
| Πληρωμή | T/T Κύρια, L/C |
| Ελάχιστη Παραγγελία | 25 τόνοι |
Σύγκριση Χημικής Σύνθεσης
| Βαθμός | C | Si | Mn | Cr | Ni | S | P | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | 5.5-7.5 | 16-18 | 3.5-5.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.06 | ≤ 0.25 |
| 304 | ≤ 0.08 | ≤ 1.0 | ≤ 2.0 | 18-20 | 8-10 | ≤ 0.03 | ≤ 0.045 | |
| 410 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | ≤ 1.0 | 11.5-13.5 | ≤ 0.03 | ≤ 0.035 | ||
| 430 | ≤ 0.12 | ≤ 0.75 | ≤ 1.0 | 16-18 | ≤ 0.6 | ≤ 0.03 | ≤ 0.04 |
Φινιρίσματα Επιφάνειας
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| BA | Φωτεινή θερμική επεξεργασία μετά από ψυχρή έλαση | Σκεύη κουζίνας, είδη οικιακής χρήσης, ηλεκτρικές συσκευές, ιατρικά όργανα, διακόσμηση κτιρίων, κ.λπ. |
| 2B | Ολοκληρωμένο με θερμική επεξεργασία, καθαρισμό ή ισοδύναμο μετά από ψυχρή έλαση, ακολουθούμενο από δευτερεύουσα έλαση για την απόκτηση επαρκούς επιφάνειας γυαλάδας | Ιατρικά όργανα, δοχεία γάλακτος, επιτραπέζια σκεύη, δομικά στοιχεία, κ.λπ. |
| No.4 | Γυαλισμένο με λειαντικά 150 έως 180 | Διακοσμήσεις κτιρίων, εξοπλισμός επεξεργασίας γαλακτοκομικών προϊόντων, ιατρικά όργανα, κ.λπ. |
| 8K | Αντανακλαστική επιφάνεια σαν καθρέφτης με γυάλισμα με λεπτότερα λειαντικά άνω των 800 mesh | Καθρέφτης, εσωτερική-εξωτερική διακόσμηση κτιρίων, τοίχοι & πόρτες ανελκυστήρων, πάγκοι, γλυπτά, κ.λπ. |
| Hair Line | Ολοκληρωμένο με γυάλισμα με λειαντικά κατάλληλου μεγέθους κόκκου για την απόκτηση συνεχών γραμμών | Ανελκυστήρες, βιομηχανίες αρχιτεκτονικής |
Εφαρμογές
- Αυτοκινητοβιομηχανία: Επενδύσεις και διακοσμητικά αυτοκινήτων, εξαρτήματα συστημάτων εξάτμισης δύσκολης διαμόρφωσης, σωληνωτοί πολλαπλασιαστές, σιγαστήρες, πολλαπλασιαστές εξάτμισης και άλλα εξαρτήματα συστημάτων εξάτμισης, κελύφη καταλυτικών μετατροπέων, σφιγκτήρες
- Κατασκευές: Υδρορροές και κατεβασιές, στέγες, επενδύσεις
- Είδη Κουζίνας: Σκεύη μαγειρικής, πλυντήρια πιάτων, φούρνοι, απορροφητήρες, ψυγεία, σουβλάκια
- Χημική επεξεργασία: Εξοπλισμός διυλιστηρίων πετρελαίου, καυστήρες πετρελαίου και θερμαντικά μέρη
- Συσκευές: Δεξαμενές ζεστού νερού, οικιακοί φούρνοι
- Παραγωγή Ενέργειας: Σωληνώσεις εναλλάκτη θερμότητας
- Γεωργία: Στεγνοί διασκορπιστές λιπασμάτων, κλουβιά ζώων φάρμας
Επιλογές Υλικού
Για κύκλους από ανοξείδωτο χάλυβα 201, προσφέρουμε τρεις τύπους υλικής σύνθεσης:
- Υλικό υψηλής περιεκτικότητας σε χαλκό: 1.0% NI και 1.3-1.5% Cu
- Υλικό μισού χαλκού: 1.0% NI και 0.8-1.0% Cu
- Υλικό χαμηλής περιεκτικότητας σε χαλκό: 0.8% NI και 0.6-0.9% Cu
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Προϊόν | Κύκλος Ανοξείδωτου Χάλυβα, Δίσκος Ανοξείδωτου Χάλυβα, Στρογγυλό Φύλλο Ανοξείδωτου Χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Φερριτικός ανοξείδωτος χάλυβας, μαγνητικός |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, EN, GB, DIN, JIS |
| Βαθμός | 201, 304, 430 |
| Τεχνολογία | Ψυχρής Έλασης |
| Πάχος | 0.15mm - 4.0mm |
| Πλάτος | 90mm - 850mm |
| Επιφάνεια | BA, 2B, 2D |
| Άκρη | Άκρη Μύλου, Κομμένη Άκρη |
| Σκληρότητα | Πλήρης σκληρότητα έως ποιότητα βαθιάς έλξης (DDQ) |
| Προστασία | Διαθέσιμο ενδιάμεσο χαρτί, διαθέσιμο προστατευτικό φιλμ PVC |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με ξύλινη παλέτα |
| MOQ | FCL, 25 μετρικοί τόνοι ανά 20GP, μπορεί να συνδυαστεί με διαφορετικά μεγέθη |
| Όρος Τιμής | EX-WORK, FOB Λιμάνι Κίνας, CNF, CIF, DDU |
| Πληρωμή | T/T, 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή και υπόλοιπο πριν την αποστολή· Ή αμετάκλητη L/C στην όψη |
| Χρόνος Παράδοσης | 15-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με TT ή L/C |
Σημείωση: Τα μεγέθη ή τα πάχη του πηνίου ανοξείδωτου χάλυβα μπορούν να προσαρμοστούν. Όλα τα τυπικά προϊόντα παραδίδονται χωρίς ενδιάμεσο χαρτί & φιλμ PVC. Εάν χρειάζεται, παρακαλούμε ενημερώστε.
Εικόνες Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

