Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ width 10 600mm stainless steel coil strip ] αγώνας 55 προϊόντα.
1.4301 Ανοξείδωτη λαμαρίνα θερμής έλασης με γυαλιστερή επιφάνεια SS 304 ASTM A240
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 1.4301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
201 πάχος λουρίδων ανοξείδωτου 0,4 - 2.0mm για το ρόλο ανοξείδωτου ζωνών συσκευασίας
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Monel K500 Ρολό λουριών από κράμα νικελίου 0,1 - 3,0 mm Πάχος ψυχρής έλασης 2B Φινίρισμα σε μικρή ανοχή
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
301 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα JIS G4305 SUS 301 1.4310 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-2,5 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
SUS304 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα Καρό Θερμής Έλασης και Γυαλισμένη για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
EN φύλλο ανοξείδωτου 10088-2 1,4404/316L και φύλλο πιάτων SS 0.3 - πιάτο 30.0mm SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Ατσάλινη ταινία 316L ακριβούς ποιότητας, ψυχρά έλαστος, αναψυγμένο, ακινητοποιημένο
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,5-3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
SUS304 Αντιολισθητική Πλάκα Αντικολλητική από Ανοξείδωτο Ατσάλι θερμής έλασης για Βιομηχανικό Δάπεδο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Το EN 1,4466 πάχος πιάτων φύλλων ανοξείδωτου το EN 10088 0,5 - 20.0mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
304 Ατσάλινο Τετράγωνο Πλάκα Ζεστό τυλιγμένο με γυαλισμένη επιφάνεια για εφαρμογές κατά της ολίσθησης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

