Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ width 10 600mm stainless steel coil strip ] αγώνας 23 προϊόντα.
TISCO BAOSTEEL POSCO Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα AISI430 EN 1.4016
| Προϊόντα: | Στρογγυλοειδής ατσάλι & Τάγμα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 έως 3,0 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1000 mm 1219 mm |
Κρύο έλαση 2D Φινίρισμα 430 Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Στρογγυλοειδής ατσάλι & Τάγμα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 έως 3,0 mm |
| Διάμετρο: | εντός 1000 mm 1219 mm |
AISI304 AISI316L Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
| Δάχος: | 1.0 - 8.0mm |
λουρίδα EN ASTM 321 ανοξείδωτου 0.414.0mm cold-rolled καυτός - κυλημένος
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Ατσάλι ατσάλινης ποιότητας AISI430 / SUS430 / EN 1.4016 SS
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-2,0mm |
| Διάμετρο: | εντός 1219 mm |
201 πάχος λουρίδων ανοξείδωτου 0,4 - 2.0mm για το ρόλο ανοξείδωτου ζωνών συσκευασίας
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
301 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα JIS G4305 SUS 301 1.4310 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-2,5 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Monel K500 Ρολό λουριών από κράμα νικελίου 0,1 - 3,0 mm Πάχος ψυχρής έλασης 2B Φινίρισμα σε μικρή ανοχή
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
EN φύλλο ανοξείδωτου 10088-2 1,4404/316L και φύλλο πιάτων SS 0.3 - πιάτο 30.0mm SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Ατσάλινη ταινία 316L ακριβούς ποιότητας, ψυχρά έλαστος, αναψυγμένο, ακινητοποιημένο
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 00,5-3,0 mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |

