Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ 304 τελειωμένο DIN1.4301 Inox ανοξείδωτου φύλλο μετάλλων φύλλων 2b BA
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χαλύβδινο μαλακό 1/4H 1/2H 3/4H FH SS Strips 2B BA Επιφανειακή διάτρηση χωρίς σχισμή
| Προϊόντα: | λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13.0mm |
| πλάτος: | Μέσα σε 1219 χιλιοστά |
Φωτεινές ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα SS430 Στρογγυλοί από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1 - 3,0 mm πάχος
| Προϊόντα: | Στρογγυλοειδής ατσάλι & Τάγμα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.23.0mm |
| Διάμετρο: | εντός 1000 mm 1219 mm |
Σύνθετο 304 Ατσάλι Τρίδες Μονάχα 0.1mm 0.12mm 0.15mm 0.18mm 0.2mm 0.3mm Bright Anneal 1/4H 1/2H 3/4H SS Strip
| Προϊόντα: | λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13.0mm |
| πλάτος: | Μέσα σε 1219 χιλιοστά |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 2B Φινίρισμα Πάχος 0.4-80mm
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO κλπ. |
| Πάχος: | 0.4 -80.0 mm |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 316L ψυχρής έλασης με πηνία ανοξείδωτου χάλυβα 2B BA Bright Polishing
| Προϊόντα: | λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13.0mm |
| Πλάτος: | Μέσα σε 1219 χιλιοστά |
8K Mirror Polished 304 Stainless Steel Sheet with BV Certificate for Decoration
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Κρύο τυλιγμένο περιτύλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-1800mm SS 304 Strip
| Αριθμό μοντέλου: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ελάσματα από ανοξείδωτο χάλυβα 304, θερμής και ψυχρής έλασης, με πάχος 0,4 - 100mm, διαθέσιμα σε στοκ
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM A240 304 Ανοξείδωτη Πλάκα Ψυχρής Κύλισης Φινίρισμα Νο. 4 με Φιλμ PE
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

