Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
Tisco Cold Rolled 2B Surface 304 Stainless Steel Plate with PVC Coating for Industrial Applications
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
304 Σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα Λωρίδα Πάχους 0,3mm Ανόπτηση Επιφανειακή Επεξεργασία με Γυαλισμένη Επιφάνεια
| Βαθμός υλικού: | 304 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,3 χλστ |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα S30408 ASTM A240 πάχους 6mm με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Πάχος: | 6mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm~2030mm |
| Μήκος: | 300~6000mm, Μέγιστο 18000mm |
Ψυχρά τυλιγμένη γυαλισμένη επιφάνεια SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 10-1500 mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φωτεινή αναψύκλωση 304 ταινιών από ανοξείδωτο χάλυβα με τεχνική τελικής επεξεργασίας με καθρέφτη BA και ψυχρή έλαση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
ASTM A240 AISI 304 Θερμοσυσταθείσα πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια 1220*2440mm
| Πάχος: | Ψυχρή έλαση: 0,4mm-3mm, Θερμή έλαση: 3,0mm-100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Μήκος: | 1000 mm-6000 mm |
AISI Ψυχρής Κύλισης 430 Ανοξείδωτο Ατσάλι Πηνίο με Επιφάνεια 2B BA και Πλάτος 500-1500mm Λωρίδα Ανοξείδωτου Ατσαλιού Πηνίο
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ακριβότητα JIS 201 202 Τρίχτρα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 2,6 mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Mirror Polished ASTM SS201 Stainless Steel Coil Strip with 6K 8K Finish
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Το EN 1,4404 σπείρα AISI 316L 2B NO.1 ανοξείδωτου από TISCO
| Προϊόντα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πάχος: | 0.1 - 16.0mm |

