Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
304H Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα με φινίρισμα 2B και NO.1, θερμής έλασης για ανθεκτικότητα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304h |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με φινίρισμα hairline 0,3 - 12,0mm Πρότυπο ASTM AISI Φύλλο SS
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
CD4MCU Σύνθετο Άξονα Ατσάλινες ράβδοι Ιδανικό για Χημικά Ναυτικά
| Ονομασία των προϊόντων: | CD4MCU ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
316 Ανοξείδωτο Χάλυβα Οπλισμού ASTM A955 με Επιφανειακή Επεξεργασία με Όξινη Πλύση για Γέφυρες και Θαλάσσιες Πλατφόρμες
| Εύρος διαμέτρου: | φ4mm - φ40mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6,1 m/τεμ ή κοπή οποιουδήποτε μήκους |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Φινίρισμα τουρσί, φωτεινό φινίρισμα |
Incoloy A-286 / UNS S66286 / GH2132 Stainless Steel Bar Heat Resistant Stainless Steel Rod
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 303 υψηλής αντοχής, γυαλισμένη φωτεινά, ράβδοι SS κράμα 303, 303F
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
304F Ατσάλινη ράβδος γείωσης ανθεκτική στη διάβρωση και εύκολη στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Πρωταθλήματα 316F από ανοξείδωτο χάλυβα, υψηλής ακρίβειας, ανθεκτικές στη διάβρωση
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 316F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu / Λείανση ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu Επεξεργασμένης ακριβείας για ανώτερη ανθεκτικότητα
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |

