Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
DC01 ST12 koudgewalste stalen spoel met 0,11-2,0 mm dikte en gespleten rand voor industriële toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | DC01 ST12 | Rand | Spleetrand |
|---|---|---|---|
| Breedte | 10-2000 mm | Dikte | 0.112.0MM |
| Normale breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Lengte | Volgens de vereisten van klanten |
| Tolerantie | Dikte +/-0,02 mm, breedte +/-0,02 mm | Spoel-id | 508/610 mm |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton | Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen | Materiaal | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Standaard | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Transportpakket | Houten pallet |
| Voorraad | Voorraad | ||
| Markeren | DC01 ST12 koudgewalste stalen spoel,Koude plaat met een dikte van 0,11-2 |
||
Productomschrijving
SPCC Koudgewalste Staalrol DC01 ST12
Koudgewalste staalplaat, algemeen bekend als koudplaat, wordt vervaardigd uit warmgewalste koolstofstructuurstaalstrippen door middel van verdere koudwalserijprocessen. Met een dikte van minder dan 4 mm biedt dit materiaal een superieure oppervlaktekwaliteit en dimensionale nauwkeurigheid dankzij de verwerking op kamertemperatuur, wat de vorming van ijzeroxide voorkomt. In combinatie met gloeibehandeling biedt koudgewalst staal verbeterde mechanische en technologische eigenschappen in vergelijking met warmgewalste alternatieven, waardoor het ideaal is voor de productie van huishoudelijke apparaten en diverse industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Materiaal | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Dikte | 0.11-2.0mm |
| Breedte | 20-1250mm |
| Normale Breedte | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Lengte | Aangepaste vereisten of gesneden tot plaat |
| Tolerantie | Dikte +/-0.02mm, Breedte +/-0.02mm |
| Spoel ID | 508/610 mm |
| Spoel Gewicht | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
Toepassingen
Productie van verzinkt staal, deuren, huishoudelijke apparaten, productie, scheepvaart, bouwconstructie en diverse industriële toepassingen.
Veelgestelde Vragen
Bedrijfintroductie
Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. is gevestigd in Taian City, provincie Shandong. Wij verwelkomen potentiële klanten om onze fabriek te bezoeken.
Beschikbare Maten
Koudgewalste staalrol: 0.12-2.0mm × Breedte × Rol
Koudgewalste staalplaat: 0.12-2.0mm × Breedte × Lengte
Koudgewalste staalplaat: 0.12-2.0mm × Breedte × Lengte
Monsterbeschikbaarheid
Ja, wij leveren gratis monsters vóór orderbevestiging en zijn ervan overtuigd van de productkwaliteit.
Leveringsvoorwaarden
EXW, FOB (Shanghai), of CIF naar uw loshaven.
Levertijd
Gekleurde staalrol/plaat: Ongeveer 30 dagen voor de meeste maten.
Productgalerij
Geadviseerde Producten

