Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
DC01 ST12 Ψυχρής έλασης χαλύβδινο πηνίο με πάχος 0,11-2,0mm και σχισμένη ακμή για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | DC01 ST12 | Ακρη | Σχισμή άκρη |
|---|---|---|---|
| Πλάτος | 10-2000 χιλιοστά | Πάχος | 0.112.0MM |
| Κανονικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ανοχή | Πάχος +/-0,02mm, Πλάτος +/-0,02mm | Αναγνωριστικό πηνίου | 508/610 χλστ |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους | Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί | Υλικό | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Πρότυπο | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα |
| Στοκ | Στοκ | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο χάλυβα ψυχρής έλασης DC01 ST12,Ψυχρή πλάκα πάχους 0,11-2 |
||
Περιγραφή προϊόντων
SPCC ψυχρά ελαστικό στρογγυλοκύλινδρο DC01 ST12
Η πλακέτα από χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα από χάλυβα άνθρακα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα.Το υλικό αυτό προσφέρει ανώτερη ποιότητα επιφάνειας και ακρίβεια διαστάσεων λόγω επεξεργασίας σε θερμοκρασία δωματίου που αποτρέπει το σίδηρο οξείδιο σχηματισμούΣε συνδυασμό με την επεξεργασία ανάψυξης, ο ψυχρός έλατος παρέχει βελτιωμένες μηχανικές και τεχνολογικές ιδιότητες σε σύγκριση με τις εναλλακτικές λύσεις θερμού έλασης.καθιστώντας το ιδανικό για την κατασκευή οικιακών συσκευών και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Υλικό | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αξιολόγηση των επιπτώσεων της επιμόρφωσης. |
| Δάχος | 0.11-2.0mm |
| Διάμετρο | 20-1250 χιλιοστά |
| Κανονικό πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Διάρκεια | Προϋποθέσεις εξατομίκευσης ή κοπή σε φύλλα |
| Ανεκτικότητα | Δάχος +/- 0,02 mm, πλάτος +/- 0,02 mm |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508/610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνους |
| Κατανάλωση | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιόλαδο/ξηρά/παθητικοποίηση/αψίλωση |
Εφαρμογές
Κατασκευή γαλβανισμένου χάλυβα, πόρτες, οικιακές συσκευές, κατασκευή, ναυτιλία, κατασκευή κτιρίων και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Συχνές Ερωτήσεις
Εισαγωγή της εταιρείας
Η Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. βρίσκεται στην πόλη Taian της επαρχίας Shandong. Καλωσορίζουμε τους πιθανούς πελάτες να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας.
Διαθέσιμα μεγέθη
Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα: 0,12-2,0 mm × πλάτος × στρογγυλοκύλινδρο
Χάλυβας: 0,12-2,0 mm × πλάτος × μήκος
Χάλυβας: 0,12-2,0 mm × πλάτος × μήκος
Διαθεσιμότητα δείγματος
Ναι, παρέχουμε δωρεάν δείγματα πριν από την επιβεβαίωση της παραγγελίας και είμαστε σίγουροι για την ποιότητα του προϊόντος.
Όροι παράδοσης
EXW, FOB (Σανγκάη) ή CIF στο λιμάνι εκφόρτωσης.
Χρόνος παράδοσης
Χάλυβα χρώματος: Περίπου 30 ημέρες για τα περισσότερα μεγέθη.
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

