Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Graad 2.4066 Nikkelstaaf - Corrosiebestendig, op maat gesneden, ronde staaf met hoge ductiliteit
Productdetails
| Model-NR. | C200 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | het inleggen |
| Lengte | 6 m/pcs | Andere techniek | Koudgetrokken, gesmeed |
| Specificatie | 5 - 350 mm | Dikte | 8.9g/cm3 |
| Diameter | 4 - 200 mm | Smeltpunt | 1446 °C (2635 °F) |
| Treksterkte | Psi - 67.000, MPa - 462 | Opbrengststerkte | Psi - 21.500, MPa - 148 |
| Verlenging | 45% | Koolstofgehalte | maximum 0,15 |
| Nikkelinhoud | 99 Min | ||
| Markeren | Corrosiebestendige staaf van nikkellegering,Aangepaste gratis snijden nikkel ronde staaf,Nikkelstaaf met hoge ductiliteit |
||
Productomschrijving
Staven van puur nikkel legering 2.4066 / Legering 200 / UNS N02200
Op maat gemaakte nikkel legering staven met vrije bewerking, verkrijgbaar in elke lengte met uitstekende corrosiebestendigheid en mechanische eigenschappen.
Productspecificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Nikkel Ronde Staaf |
| Kwaliteit | Legering 200 / Legering 201 / 2.4068 / 2.4066 |
| Dichtheid | 8,9 g/cm³ |
| Diameter | 4 - 200 mm of op maat gemaakte diameters beschikbaar |
| Lengte | 1m, 2m, 3m, 4m, 6m of op maat snijden beschikbaar |
| Oppervlak | Helder |
| Levertijd | 7-10 werkdagen na ontvangst van de aanbetaling |
| Andere vormen | Plaat, Pijp, Platte staaf, Spoel |
| MOQ | 50 kg |
Materiaalspecificatie
Materiaal 2.4066 is een niet-gelegeerd, technisch puur nikkel met hoge corrosiebestendigheid en uitstekende weerstand tegen alkalische media. Dit materiaal biedt goede mechanische eigenschappen over een breed temperatuurbereik, weerstand tegen oxiderende en reducerende omstandigheden, hoge ductiliteit, goede thermische geleidbaarheid en uitstekende weerstand tegen diverse corrosieve media, zuren en natuurlijke zoutoplossingen.
Chemische samenstelling
| Element | Nikkel 200 (%) |
|---|---|
| C | 0,15 max |
| Mn | 0,35 max |
| Si | 0,35 max |
| Cu | 0,25 max |
| S | 0,01 min |
| Fe | 0,40 max |
| Ni | 99 min |
Mechanische eigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 8,9 g/cm³ |
| Smeltpunt | 1446 °C (2635 °F) |
| Treksterkte | 67.000 Psi / 462 MPa |
| Vloeigrens (0,2% offset) | 21.500 Psi / 148 MPa |
| Rek | 45% |
Belangrijkste eigenschappen
- Hoge corrosiebestendigheid
- Goede mechanische eigenschappen over een breed temperatuurbereik
- Weerstand tegen alkalische media, corrosieve media, zuren en natuurlijke zoutoplossingen
- Weerstand tegen oxiderende en reducerende omstandigheden
- Hoge ductiliteit
- Goede thermische geleidbaarheid
Toepassingen
- Chemische en petrochemische industrie
- Voedingsmiddelenindustrie
- Transport systemen voor chemische agentia
Gerelateerde nikkel legering kwaliteiten
| DIN | Werkstoff Nr. | UNS | Kwaliteit |
|---|---|---|---|
| Ni 99.2 LC-Ni 99 | 2.4066 / 2.4068 | N 02200 / N 02201 | NIKKEL 200/201 |
| NiCu 30 Fe | 2.4360 | N 04400 | MONEL 400 |
| NiCr 20 CuMo | 2.4660 | N 08020 | ALLOY 20 |
| NiCr 21 Mo | 2.4858 | N 08825 | INCOLOY 825 |
Productafbeeldingen
Bestelinformatie
Betalingsvoorwaarden: 30% TT aanbetaling, 70% saldo voor verzending
Prijsvoorwaarden: FOB, CIF, EXW
Laadhaven: Haven van Shanghai
Leveringsmethoden: Per zee, UPS, DHL, Fedex
Verpakking: Standaard verpakking met plastic zakken en gebundelde bundels, aanpasbaar op aanvraag
Geadviseerde Producten

