Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst roestvrijstalen H-balk met beitsbehandeling en aangepaste specificaties
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6M of Douane | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat of op maat | Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN |
| Techniek Opties | Gelast / heet opgerold | Voorraadbeschikbaarheid | Klaar in voorraad |
| HS-code | 7219340000 | Transportpakket | HOUTEN KIST |
| Breedte bereik | 25 mm-400 mm | ||
| Markeren | Hot Rolled Stainless Steel H Beam,Oppervlaktebehandeling voor beitsen H-vormstraal,Aangepaste specificaties Structurele stalen balk |
||
Productomschrijving
Fabriek verkoop 201 304 310S 316L 321 roestvrij staal H-balk / H-vorm sectie
H-balken van hoge kwaliteit uit roestvrij staal, verkrijgbaar in verschillende soorten en afmetingen voor industriële toepassingen.
| Producten | H-balk van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN enz. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507 enz. |
| Dikte | 4.0 - 30.0 mm |
| Breedte | 25 mm × 25 mm × 200 mm × 125 mm / 50 mm × 37 mm × 400 mm × 104 mm |
| Lange | 6m standaard, of volgens uw eisen |
| Productcategorie | Metallurgie, mineralen en energie |
| Techniek | Geweld / warm gewalst |
| Gebruik | Mechanical & Manufacturing, Steel Structure, Shipbuilding, Bridging, Automobile Chassis |
| Hoofdmarkt | Midden-Oosten, Afrika, Azië, Europa, Amerika, Australië, enz. |
| Een andere naam | Roestvrijstalen balk / H-balk / H-vormbalk |
| Oppervlaktebewerking | Gegalvaniseerd, bekleed of op uw verzoek |
| Voorraad | In voorraad |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
Soorten balken van roestvrij staal
Roestvrijstalen balken worden ingedeeld op basis van hun dwarsdoorsnede, waarbij de I-balk als universeel referentiemodel dient.
Ik straal.
De meest voorkomende balk in onze inventaris. I-balken beschikken over een midden web dat alleen kan worden gerold tot de capaciteit van de machine van de molen (meestal 5/8 ").waardoor ze geschikt zijn voor talrijke toepassingenVervaardigd als een enkel solide stuk metaal door middel van rollen.
H-balk
H-balken bieden een superieure sterkte in vergelijking met I-balken.Dit productieproces maakt het mogelijk om elk deel afzonderlijk te versterken, wat resulteert in een zwaardere balk die meer kracht en druk kan weerstaan.
Bedrijfsinformatie
Ons bedrijf is gevestigd in Wuxi, Jiangsu provincie, in het zuiden van Jiangsu in de buurt van Shanghai haven, het verstrekken van superieure terrein en gemakkelijk vervoer.We zijn een compleet bedrijf dat de ontwikkeling integreert., ontwerp, productie en verkoop.
Onze faciliteit beschikt over meerdere sets van geavanceerde apparatuur met inbegrip van plasma snijmachines, buigmachines, laser plasma lasmachines, platen snijmachine groepen,met een vermogen van meer dan 10 WWe zijn gespecialiseerd in het produceren van roestvrij staal I-balken, T-balken, hoek staal, kanaal staal, vierkante rechthoekige buizen, en op maat gevormde niet-standaard onderdelen, waaronder snijplaat, buigen,ronde snijden, het snijden en het laseren.
We verwelkomen bezoekers uit alle sectoren voor begeleiding en zakelijke onderhandelingen.
Foto's van producten
Geadviseerde Producten

