Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 304 stainless steel disc ] bij elkaar passen 63 producten.
Lasersnijden Legering 904L Roestvrijstalen Plaat Dikte 3,0 - 20,0 mm UNS N08904 Ronde Schijf
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
2 mm rond gat geperforeerd roestvrij staal mesh sheet 3,5 mm pitch grade 304 316l
| Producten: | Geperforeerd plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 1.0 - 20.0 mm |
Warmgewalste 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO roestvrijstalen plaat Dikte 3,0 - 100 mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Hairline 321 310S-Laser die van de Roestvrij staalplaat Warmgewalste 3,0 - 100.0mm snijden
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
304 Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Plaat en Traanplaat met Reliëfontwerp
| Modelnummer: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Hittebestendige 310S-Roestvrij staal Vlakke Bar voor Boilerstructuur 1,4845 Roestvrije Vlakke Bar
| Vorm: | vlak |
|---|---|
| norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
304 Watergolf Roestvrij Staal Plaat met Gepolijst Oppervlak en 0,3 - 3,0 mm Dikte voor Decoratieve Muren en Plafonds
| Modelnummer: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
legering 416 Ronde staalstaaf / SS416 roestvrij staalstaaf Warmgewalste SS-staven
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
ASTM A276 UNS S42010 Ronde staalstaaf van roestvrij staal met hoge hardheid
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
ASTM A312 TP316L Naadloze Roestvrijstalen Buis met Koudtrektechniek en Gepolijste Oppervlaktebehandeling
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |

