Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 304 stainless steel disc ] bij elkaar passen 63 producten.
304 roestvrij staal schijf met 2B BA Afwerking koudgewalst roestvrij staal cirkel SUS304
| Materiaalkwaliteit: | 300 -serie |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 Roestvrij Staal Watergolf Stijl Decoratief Wandpaneel met Gepolijst Oppervlak Persstempelplaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
BA Spiegel Afgewerkte koudgewalste roestvrijstalen schijf en cirkel met aangepaste diameter
| Materiaalkwaliteit: | 200series |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Voedingsmiddelen AISI 304 roestvrij staal cirkel met 2B oppervlak afgewerkt en koudgewalst voor keukengerei
| Materiaalkwaliteit: | 200series |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste 304 roestvrijstalen striprol met gepolijst oppervlak en breedte 10-2000 mm
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Heldere oppervlakte 304 roestvrij staal ronde staaf met een diameter van 3-50 mm en een lengte van 6 m
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
304 roestvrij staal koudgewalst helder oppervlak dakgoten voor regenreiniging
| Vorm: | C-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
304 Roestvrijstalen Dakgoten met Koudgewalste Techniek en Heldere Oppervlakteafwerking
| Vorm: | C-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Warmgewalste 316L roestvrijstalen gekabelde plaat Corrosiebestendige gekabelde plaat voor chemische industrie
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Koudgewalste BA-oppervlak Roestvrijstalen Cirkelschijf met Dieptrekkwaliteit (DDQ) voor Keukengerei en Constructie
| Materiaalkwaliteit: | 200series |
|---|---|
| Dikte: | 0,23 mm - 3,0 mm |
| Diameter: | 120 mm-900 mm |

