Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 304 stainless steel disc ] bij elkaar passen 63 producten.
Koudgewalste SUS443 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 443 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A276 UNS S32900 Duplex roestvrijstalen staaf Ronde vorm SS329 staven
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
SUS304 Ruimtebuis van roestvrij staal met gepolijst oppervlak en 30*30-300*300 specificaties
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Techniek: | gelast |
Lasersnijden van 310S roestvrijstalen plaat in vierkante, ronde en cirkelvormige vormen, warmgewalst, dikte 3,0 - 40,0 mm
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
Europese norm 1.4404 / 316L / S31603 Roestvrij staal plaat 0,6 - 80,0 mm Dikte van TISCO
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 1.4404 / 316L / S31603 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
CD4MCU legering roestvrij staal staven ideaal voor chemische marine
| Naam van de producten: | CD4MCU roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |
ASTM EN DIN JIS 2205 & 2507 roestvrijstalen plaat 5ft*20ft Laser snijden Ronde, vierkant, cirkel volgens tekening
| Producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 2205 2507 |
| Standaard maat: | 1500*6000mm |
SS304 316L roestvrij staal, met een gekaard plaat, warmgewalst anti-slip oppervlak voor industrieel gebruik
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalst roestvrij staal 304 goot met helder oppervlak en op maat gesneden opties
| Vorm: | C-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
304 316L 310S Roestvrij staal hoekbalk, warmgewalst, met gelijke en ongelijke hoek
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Hoek |
| Techniek: | Warmgewalst |

