Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Υψηλής αντοχής θερμά τυλιγμένη ανθεκτική στην τριβή πλάκα χάλυβα με πάχος 5 mm-80 mm για αντοχή στην φθορά
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Πλάτος | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 5mm80mm | Μήκος | 6μ, 8μ, 10μ |
| Εύρος σκληρότητας | 450-540 (AR500), 420-500 (AR450), 360-480 (AR400) | Ισχύς απόδοσης | 1250 MPa (AR500), 1200 MPa (AR450), 1000 MPa (AR400), 900 MPa (AR300) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 1450 MPa (AR500, AR450), 1250 MPa (AR400), 1000 MPa (AR300) | Επιμήκυνση | 8% (AR500, AR450), 10% (AR400), 11% (AR300) |
| Αντοχή κρούσης | -30C (AR500), -40C (AR450, AR400, AR300) | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,30% (AR500), 0,26% (AR450), 0,25% (AR400), 0,18% (AR300) |
| Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | 0,7% | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1,70% |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο | 1,00% (AR500, AR450), 1,50% (AR400, AR300) | Περιεχόμενο νικελίου | 0,70% (AR500, AR450, AR400), 0,40% (AR300) |
| Περιεκτικότητα σε Μολυβδαίνιο | 0,50% | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής σε τριβή,θερμά κυλούμενα ανθεκτικά στην φθορά πλακάκια από χάλυβα,Πλάκα από κράμα χάλυβα πάχους 5mm-80mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
Χάλυβας υψηλής αντοχής ανθεκτικός στην τριβή NM400 NM500 NM550
Οι υψηλής ποιότητας χαλύβδινες πλάκες μας ανθεκτικές στην τριβή είναι σχεδιασμένες για εξαιρετική ανθεκτικότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές. Διαθέσιμες σε ποιότητες NM360, NM400, NM450, NM500, NM550 και NM600, αυτές οι πλάκες προσφέρουν ανώτερη απόδοση σε σκληρές συνθήκες λειτουργίας.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ιδιότητα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Βαθμοί υλικού | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Εύρος πάχους | 5.0mm - 80.0mm |
| Επιλογές πλάτους | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Επιλογές μήκους | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένη κοπή κατόπιν αιτήματος |
| Σκληρότητα (HRC) | 5.0 - 80.0mm |
Χημική σύνθεση
| Βαθμός | C | Si | Mn | P | S | Cr | Ni | Mo | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Βαθμός | Αντοχή διαρροής (MPa) | Αντοχή εφελκυσμού (MPa) | Επιμήκυνση A | Αντοχή σε κρούση | Εύρος σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420-500 |
| AR400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| AR300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Εφαρμογές & Οφέλη
Οι χαλύβδινες πλάκες ανθεκτικές στην τριβή αναπτύσσονται ειδικά για εκτεταμένη διάρκεια ζωής σε σκληρές συνθήκες, συμπεριλαμβανομένων των εξορύξεων, των λατομείων, της διαχείρισης υλικών, των κατασκευών και των εργασιών εκσκαφής.
- AR400: Υψηλής ποιότητας θερμικά επεξεργασμένες πλάκες με σκλήρυνση σε όλο το πάχος, βελτιωμένες δυνατότητες διαμόρφωσης και συγκόλλησης
- AR450: Ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή από το AR400
- AR500: Κατάλληλο για εφαρμογές εξόρυξης, δασοκομίας και κατασκευών με υψηλή αντοχή σε κρούση
- AR600: Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, όπως η απομάκρυνση αδρανών υλικών, οι εξορύξεις και η κατασκευή κάδων και σωμάτων φθοράς
Αποστολή & Παράδοση
| Κατηγορία | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Μέθοδοι αποστολής | Δια θαλάσσης (χύμα ή εμπορευματοκιβώτιο) |
| Λιμάνι αποστολής | Σαγκάη |
| Συσκευασία | Τυπική θαλάσσια συσκευασία εξαγωγής με ατσάλινες ταινίες, προσαρμόσιμη όπως απαιτείται |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Όροι τιμολόγησης | EX-Work, FOB, CFR, CIF |
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

