Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
SPCC Ψυχρής Έλασης Χαλύβδινη Λωρίδα με Πάχος 0,3 - 3,0mm και Πλάτος 20 - 600mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | SPCC | Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 0,3 - 3,0 χιλιοστά | Εύρος πλάτους | 20 - 600 mm |
| Τυπικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Μήκος | Προσαρμόσιμο |
| Ανοχή σε πάχος | +/- 0,02mm | Ανοχή πλάτους | +/- 0,02mm |
| Αναγνωριστικό πηνίου | 508/610 χλστ | Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους |
| Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα | Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί |
| Βαθμοί υλικών | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF | Πρότυπα | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
| Διαθεσιμότητα αποθεμάτων | Στοκ | ||
| Επισημαίνω | Λωρίδα από χάλυβα ψυχρής έλασης SPCC,Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης 0,3 - 3 |
||
Περιγραφή προϊόντων
ΣΤΕΠΣ Χάλυβας ψυχρής έλασης
Μονάδα πάχους: 0,3 - 3,0 mm.
Επισκόπηση του προϊόντος
Το πλακάκι χάλυβα ψυχρής έλασης, επίσης γνωστό ως πλακάκι χάλυβα ψυχρής έλασης ή πλακάκι χάλυβα ψυχρής έλασης, κατασκευάζεται από δομικές ταινίες χάλυβα άνθρακα θερμής έλασης μέσω περαιτέρω διαδικασιών ψυχρής έλασης.Παρασκευάζεται σε θερμοκρασία δωματίου χωρίς σχηματισμό οξειδίου του σιδήρουΤο χάλυβα που σχηματίζεται με ψυχρό έλασμα προσφέρει ανώτερη ποιότητα επιφάνειας, ακριβή διαμετρική ακρίβεια και βελτιωμένες μηχανικές ιδιότητες μετά την αναψία.Αυτό το καθιστά ιδανικό για την αντικατάσταση των θερμά κυλίνδρων φύλλων χάλυβα σε διάφορες εφαρμογές, ιδιαίτερα στην κατασκευή οικιακών συσκευών.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
| Υλικό | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αξιολόγηση των επιπτώσεων της επιμόρφωσης. |
| Δάχος | 0.11-2.0mm |
| Διάμετρο | 20-1250 χιλιοστά |
| Κανονικό πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη ή κομμένα σε φύλλα |
| Ανεκτικότητα | Δάχος: ±0,02 mm, πλάτος: ±0,02 mm |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508/610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνους |
| Κατανάλωση | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιόλαδο, ξηρό, παθητικοποίηση, παρασκευή |
| Εφαρμογές | Ζυγισμένος χάλυβας, PPGI, πόρτες, οικιακές συσκευές, βιομηχανία, ναυτιλία, κατασκευή κτιρίων και άλλα |
Πληροφορίες εταιρείας
Η Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. βρίσκεται στην πόλη Taian της επαρχίας Shandong. Καλωσορίζουμε τους πελάτες να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας και να εξερευνήσουν τις δυνατότητες παραγωγής μας.
Ποικιλία προϊόντων
Χάλυβα:0.12-2.0 mm × πλάτος × τροχιά
Χάλυβα από χάλυβα:0.12-2.0 mm × πλάτος × μήκος
Χάλυβα από χάλυβα:0.12-2.0 mm × πλάτος × μήκος
Συχνές Ερωτήσεις
Μπορούμε να πάρουμε δείγματα πριν κάνουμε παραγγελία;
Ναι, παρέχουμε δωρεάν δείγματα και είμαστε βέβαιοι ότι θα είστε ικανοποιημένοι με την ποιότητα των προϊόντων μας.
Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
EXW, FOB (Σανγκάη) ή CIF στο λιμάνι εκφόρτωσης.
Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Τυπική παράδοση: 10 ημέρες. Χρωματική σπείρα χάλυβα / φύλλο: περίπου 30 ημέρες (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος).
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

