Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Επιπεδόβραβες από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Εύρος πάχους | 2mm100mm |
| Τυποποιημένες βαθμίδες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410,430 | Εύρος Μήκους | 2m6m |
| Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black | Ελάχιστο πλάτος | 20 χιλιοστά |
| Μέγιστο πλάτος | 150 mm | Τυπικό μήκος | 6000 χλστ |
| Επιλογές πάχους | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 15mm | Επιλογές πλάτους | 20mm, 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm |
| Τύπος υλικού | Ανοξείδωτο ατσάλι | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένος επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου,Επίπεδη μπάρα στιλβωμένης επιφάνειας SS,Πλάτος 10-600mm Inox Flat Bar |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εργοστασιακή Απευθείας Προμήθεια Ανοξείδωτων Επίπεδων Μπαρών
Είμαστε ένα εργοστάσιο που προμηθεύει απευθείας υψηλής ποιότητας ανοξείδωτες επίπεδες μπάρες σε ποιότητες 201, 304 και 316L σε ανταγωνιστικές τιμές. Τα προϊόντα μας περιλαμβάνουν γωνιακές μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα, κανάλια, στρογγυλές μπάρες και προσαρμοσμένες προδιαγραφές όπως απαιτείται.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Επίπεδες Μπάρες από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών | 10×3mm έως 200×20mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Μαύρο / Λαμπερό / Αποκαθαρμένο |
| Τυπικό Μήκος | 6 μέτρα ή προσαρμοσμένα μήκη |
| Τύπος Κατασκευής | Εξωθημένο εν θερμώ / Ψυχρής έλασης / Σφυρηλάτηση |
| Πιστοποιήσεις | SGS / BV / ISO9001 |
Τεχνικές Λεπτομέρειες
| Πρότυπο | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN |
|---|---|
| Διαθέσιμες Ποιότητες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430 |
| Εύρος Πάχους | 2mm έως 100mm |
| Εύρος Πλάτους | 10mm έως 500mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Αποκαθάρσιμο, Λαμπερό, Μαύρο |
| Συσκευασία | Δέματα με ξύλινες παλέτες κατάλληλες για θαλάσσια μεταφορά ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι απαραίτητα δομικά στοιχεία που χρησιμοποιούνται σε διάφορες βιομηχανίες:
- Κατασκευές και δομικά έργα
- Ναυπηγική βιομηχανία
- Επεξεργασία πετρελαίου και χημικών
- Βιομηχανίες παραγωγής ενέργειας και κοινής ωφέλειας
- Εξοπλισμός επεξεργασίας τροφίμων και ιατρικός εξοπλισμός
- Εναλλάκτες θερμότητας λεβήτων
- Κατασκευή μηχανημάτων και υλικού
- Δομικά πλαίσια, γέφυρες και πύργοι μεταφοράς
- Βιομηχανικοί φούρνοι, πύργοι αντίδρασης και πλαίσια δοχείων
- Συστήματα ραφιών αποθηκών και αποθήκευσης
Λεπτομερείς Προδιαγραφές
| Πάχος | Διαθέσιμα Πλάτη | Μήκος |
|---|---|---|
| 3mm | 20mm έως 150mm | 6000mm |
| 4mm | 25mm έως 150mm | 6000mm |
| 5mm | 25mm έως 150mm | 6000mm |
| 6mm | 25mm έως 150mm | 6000mm |
| 8mm | 40mm έως 150mm | 6000mm |
| 10mm | 50mm έως 150mm | 6000mm |
| 15mm | 50mm έως 150mm | 6000mm |
Ανταγωνιστικά Πλεονεκτήματα
Γιατί να Επιλέξετε τις Επίπεδες Μπάρες από Ανοξείδωτο Χάλυβα μας;
- Κορυφαίος κατασκευαστής και εξαγωγέας με αποδεδειγμένο ιστορικό
- Υλικά κορυφαίας ποιότητας που πληρούν διεθνή πρότυπα
- Ανώτερο φινίρισμα επιφάνειας και εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
- Βέλτιστη αντοχή και μεγάλη διάρκεια ζωής
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστη εξυπηρέτηση πελατών
Πληροφορίες Παραγγελίας
| Εμπορικοί Όροι | FOB, CIF |
|---|---|
| Λιμάνι Φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση προκαταβολής |
| Εκθέσεις Ποιότητας | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
Εικόνες Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

