Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πλάτος 10-600mm
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Εύρος πάχους | 2mm100mm | Μήκος | 2m6m |
| Βαθμός | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 410, 420, 430 | Πρότυπο | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black |
| Ελάχιστο πλάτος | 20 χιλιοστά | Μέγιστο πλάτος | 500 χλστ |
| Μέγιστο μήκος | 6000 χλστ | Επιλογές πάχους | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 15mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένος επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου,Επίπεδη μπάρα στιλβωμένης επιφάνειας SS,Πλάτος 10-600mm Inox Flat Bar |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σπίτινες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
Πλάκες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα Premium 304 (1.4301) και 316L (1.4404) διαχωρισμένες από ταινία και κομμένες σε σταθερό μήκος για βιομηχανικές εφαρμογές.
Επισκόπηση του προϊόντος
Είμαστε ένας απευθείας προμηθευτής εργοστασίου που προσφέρει επίπεδες ράβδους από ανοξείδωτο χάλυβα, γωνιακές ράβδους, ράβδους καναλιού, στρογγυλές ράβδους και εξατομικευμένα προϊόντα από ανοξείδωτο χάλυβα που κατασκευάζονται σύμφωνα με τις προδιαγραφές του πελάτη.
| Ονομασία του προϊόντος | 316L επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διαθέσιμα μεγέθη | 20x4mm έως 200x40mm |
| Τελεία επιφάνειας | Μαύρο / φωτεινό |
| Τυπικό μήκος | 6 μέτρα ή όπως απαιτείται |
| Τύποι κατασκευής | Ζεστά / κρύα / σφυρηλατημένα |
| Πιστοποίηση | SGS / BV |
Τεχνικές προδιαγραφές
| Τύπος | Πλατεία μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Διαθέσιμες βαθμίδες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 410, 420, 430, κλπ. |
| Περιοχή προδιαγραφών | Δάχος: 2 mm~100 mm, πλάτος: 10 mm~500 mm |
| Τυπικό μήκος | 2m-6m, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κουρούλια, φωτεινά, μαύρα |
| Συσκευή | Σε δέσμες με ναυτιλιακές ξύλινες παλέτες ή όπως απαιτείται |
Λεπτομερείς προδιαγραφές
| Δάχος | Διαθέσιμα πλάτη & μήκος |
|---|---|
| 3 χιλιοστά | 20mm / 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. (Δύση) x 6000mm |
| 4 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. (Δύση) x 6000mm |
| 5 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. (Δύση) x 6000mm |
| 6 χιλιοστά | 25mm / 30mm / 40mm / 50mm / 60mm / 65mm / 75mm / 150mm μέγιστο. (Δύση) x 6000mm |
| 8 χιλιοστά | 40 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο. (Δύση) x 6000 mm |
| 10 χιλιοστά | 50 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο. (Δύση) x 6000 mm |
| 15 χιλιοστά | 50 mm / 60 mm / 65 mm / 75 mm / 150 mm μέγιστο. (Δύση) x 6000 mm |
Εφαρμογές στη βιομηχανία
Οι επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ευέλικτα δομικά στοιχεία που χρησιμοποιούνται σε πολλές βιομηχανίες:
- Κατασκευές και δομές κτιρίων
- Βιομηχανία ναυπηγικής
- Επεξεργασία πετρελαίου και χημικών προϊόντων
- Παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας και κοινές υπηρεσίες
- Επεξεργασία τροφίμων και ιατρικός εξοπλισμός
- Μετατροπέα θερμότητας λέβητα
- Κατασκευή μηχανών και υλικού
- Διαρθρωτικά πλαίσια, δοκάρια και γέφυρες
- Πύργοι μεταφοράς και ανυψωτικό εξοπλισμό
- Βιομηχανικοί φούρνοι και πύργοι αντίδρασης
- Κεραμίδες εμπορευματοκιβωτίων και ράφια αποθεμάτων
Ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα
Ως κορυφαίος κατασκευαστής και εξαγωγέας προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα, προσφέρουμε:
- Τυποποιημένη ποιότητα υλικού και εξαιρετική επιφάνεια
- Βέλτιστη αντοχή και μακρά διάρκεια ζωής
- Υψηλές ιδιότητες αντοχής στη διάβρωση
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστη υπηρεσία
- Διαδικασίες κατασκευής πιστοποιημένες ISO9001
Πληροφορίες παραγγελίας
| Εμπορικοί όροι | FOB, CIF |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την παραλαβή της επιβεβαίωσης της προκαταβολής |
| Αναφορές ποιότητας | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

