Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface 304 stainless steel coil ] αγώνας 575 προϊόντα.
304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA Ανοξείδωτος Χάλυβας Χωρίς Συγκόλληση Σωλήνας Ψυχρής Κύλισης με Γυαλισμένη Επιφάνεια OD 6-300mm
| Αριθμό μοντέλου: | 304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανοξείδωτη Εξαγωνική Ράβδος S6-S65mm με Λαμπερή Επιφάνεια, Ψυχρής Έλασης και Γυαλισμένη Ράβδος από Ανοξείδωτο Μέταλλο
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Μήκος: | 4 Μ |
Εξαιρετικά ψυχρής έλασης στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και διάμετρο 6-630mm, φωτεινή ράβδος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L 310S 2205 321 904L 316ti 2507 C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Λεπτή ανοξείδωτη λωρίδα SS πηνίου ποιότητας 201 304 316L με πλάτος 10-2000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 316L με πάχος 0,1 - 8,0 mm για σχισμές κοπής
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 8.0 mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 10-2000 χιλιοστά |
| Πάχος κρύου έλασης: | 0.13.0mm |
Τελειωμένος δίσκος από ανοξείδωτο χάλυβα και κύκλος με προσαρμοσμένη διάμετρο
| Βαθμός υλικού: | 200series |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτικό στη διάβρωση φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα SS 409 με ψυχρή έλαση και γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 409 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανοξείδωτη λαμαρίνα ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια AISI 201 304 316L, με ανάγλυφη επιφάνεια (checker plate) και πλάκα πίεσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 201 304 316 2205 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτική στη διάβρωση ψυχρής έλασης γυαλισμένη επιφάνεια ανοξείδωτη λωρίδα για διακοσμητικές κατασκευές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 409L 436L 439 441 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ψυχρά κυκλικός δίσκος επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα BA με βαθιά ποιότητα σχεδίασης (DDQ) για σκεύη κουζίνας και κατασκευή
| Βαθμός υλικού: | 200series |
|---|---|
| Πάχος: | 0,23mm-3,0mm |
| Διάμετρος: | 120mm-900mm |

