Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Σωλήνα γαλβανισμένου χάλυβα χωρίς ραφή σωλήνων από χάλυβα 1 ιντσών 2 ιντσών για συγκολλημένο σωλήνα γαλβανισμένου χάλυβα για χειρολισθήρα
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από γλαβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | OD10 - 219mm |
| Επίστρωμα: | Ψευδάργυρος 270g/m2 |
Μονέλ 400 Τρίχωμα αντίστασης 0,1 - 3,0 mm πάχος Τρίχωμα 3 - 1219 mm πλάτος κράμα UNS N04400
| Προϊόντα: | ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
Inconel 625/UNS N06625 Χωρίς ραφές σωλήνες από κράμα νικελίου DN6-DN400 μήκος 6m σε απόθεμα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
AISI304 AISI316L AISI321 AISI317L AISI310S Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα διάτρητο φύλλο Στρογγυλο τετραγωνικό ελλείμμα τρύπες
| Προϊόντα: | Πυρήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 201 316L 430 410S. κλπ. |
| Διάμετρος τρύπας: | 1.0 - 20.0 mm |
Corrosion Resistant Hot Rolled Alloy 926 Round Bar UNS N08926 με Διάμετρο 10-350mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Άλλες συσκευές που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή συσκευών
| προϊόντα: | Λουρίδα κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | inconel 718 |
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
Πλάκα και φύλλα από κράμα νικελίου Hastelloy C276 με πάχος 1 mm - 30 mm Διαθέσιμα για κοπή με λέιζερ και ζεστή έλαση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
N08800 Πλάκα από κράμα νικελίου με 600 MPa αντηλιακή αντοχή σε τράβηγμα 1000-2000 mm πλάτος θερμό έλαση
| Εύρος πλάτους: | 1000-2000mm |
|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 600 MPa |
| Εύρος πάχους: | 0,3mm-30mm |
Επεξεργασία με ειδικό τρόπο EN 2.4819 Πλάκα και φύλλα από κράμα νικελίου θερμά ελατημένα με πάχος 0,6 - 30,0 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Καυτό έλαση γυαλισμένη επιφάνεια Incoloy 800 Alloy Plate 1500*6000mm Nickel Alloy Sheet
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

