Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Πλάκα από κράμα νικελίου Inconel 600 625 θερμής έλασης, γυαλισμένη, πάχους 3,0mm-30mm
| Εύρος πάχους: | 3.0mm30mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM B333 Hastelloy B Φύλλα από κράμα χάλυβα 0,5-10 mm Φύλλα από κράμα νικελίου θερμής έλασης
| Εύρος πάχους: | 0,5-10 χλστ |
|---|---|
| Πάχος κρύου έλασης: | 0.3mm3mm |
| Παχύ πάχος: | 3.0mm30mm |
EN 1.4558 Πλάκα από κράμα νικελίου θερμά ελατημένη με γυαλισμένο πάχος επιφάνειας 0,3 - 30 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ελάσματα Hastelloy C276 θερμής έλασης και πλάκες από κράμα νικελίου με γυαλισμένη επιφάνεια και πάχος 0,6 - 20,0mm
| Εύρος πάχους: | 0.6 - 20.0mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ανθεκτική στη διάβρωση υψηλής αντοχής θερμής έλασης πλάκα Inconel 625 και φύλλο κράματος 625 για αεροδιαστημικές και ναυτιλιακές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Inconel 625 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Incoloy 800HT Πλάκα από κράμα νικελίου-σιδήρου-χρωμίου 50 mm πάχος x 1360 mm διάμετρος ζεστή έλαση για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | Incoloy 800 HT |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Σωλήνες Hastelloy C22 χωρίς συγκόλληση ASTM B622 UNS N06022 με τεχνική ψυχρής έλξης για υψηλή αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Hastelloy C22 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
GB/T 3077 Τυπική πλάκα χάλυβα 40Cr / στερεωμένο χάλυβα πάχος 10,0 - 200 mm για δομή
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα χάλυβα AISI4140 |
|---|---|
| Δάχος: | 4.0 - 150.0 mm |
| Διάμετρο: | 10002200mm |
Z40-Z275 γαλβανισμένη σπείρα μηδενικά πούλια 0.33.0mm χάλυβα
| Προϊόντα: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Πλάτος: | 1000mm 1250mm 1500mm ή ως αίτημα |
Διάμετρος κυλίνδρου χαλκού 0.1 - 8.0 mm Καθαρό χαλκό για ηλεκτρική ενέργεια ASTM EN DIN GB Standard
| Προϊόντα: | Ρολ από χαλκό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.1 - 8.0 mm |
| Επιφάνεια: | Χάλκινο χαλκό |

