Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Κρύο έλασμα Hastelloy C276 φύλλο 0,4 mm - 3,0 mm EN 2.4819 φύλλο 4ft*8ft 5ft*10ft
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |
UNS N06625 Inconel 625 Λωρίδα κράματος νικελίου Χάλυβας ανθεκτικός στη διάβρωση υψηλής θερμοκρασίας
| προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 600.625.718.800,c276.400.κ.λπ. |
| Πάχος: | 0,05 - 30,0 χλστ |
Λωρίδα κράματος νικελίου-χρωμίου-μολυβδαινίου Inconel 625 (UNS N06625) Εξαιρετική αντοχή στην οξείδωση
| προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 600.625.718.800,c276.400.κ.λπ. |
| Πάχος: | 0,05 - 30,0 χλστ |
Inconel 718 πιάτο κραμάτων νικελίου & κράμα 718 φύλλων επιφάνεια φύλλων ψυχρής έλασης 2B με τα πρότυπα ASTM
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | inconel 718 |
| Πάχος: | 0.5 - 30.0mm |
Χαστέλλοι C276 Πλάκα Δυνατότητα 3,0 - 50,0 mm Χαστέλλοι N10276
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Uns n10276 |
| Πάχος: | 30,0 - 50,0 mm |
ASTM B575 UNS N10276 φύλλα ευρείας εμβέλειας / κράμα C276 ταινία νικέλιο C276 πλάκες
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Δάχος: | 1.0 - 20.0 mm |
ASTM EN DIN GB Standard Nickel Alloy Round Bar Cold Drawn, Hot Rolled and Forged Bars
| Προϊόντα: | Κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | 600 625 718 800 926 C276 C22 M400 K500.λπ |
| Διάμετρος: | 3 - 350 mm |
Στρογγυλή ράβδος από κράμα νικελίου UNS N10276 θερμής έλασης & γυαλισμένης φωτεινότητας, κοπή κατά παραγγελία σε οποιοδήποτε μήκος με μικρό MOQ
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |
Χάλυβα κράματα C12000 Διαμέτρου 5 - 200 mm Χάλυβες ράβδους που τραβήχτηκαν με κρύο και θερμό έλασμα
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 250 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Hastelloy C276,Hastelloy B-2,Hastelloy B-3, Hastelloy X Round Bar Cold Drawn and Hot Rolled Bars
| Προϊόντα: | Γύρω από το Hastelloy Round Bar |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 B2 B3 X.λπ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |

