Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm a 500 square tube ] αγώνας 385 προϊόντα.
τετραγωνικός σωλήνας ERW Wleded σωλήνων ανοξείδωτου 304 100*100mm στο πάχος 2mm 3mm 4mm μήκους 6m
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
ASTM A312 Χωρίς ραφές σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα TP304 / 1.4301 / 06Cr18Ni9 Διαμέτρου 6 - 406mm
| Προϊόντα: | σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
ASTM B729 Σύνθετο 20 Ni-Cr-Mo βάση Σύνθετο ατσάλινα σωλήνες χωρίς συγκόλληση UNS N08020 Σωλήνες
| Προϊόντα: | Ν08020 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Σύνθετο 20 (UNS N08020) |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
ASTM A519 SAE1045 Χάλυβα Χωρίς Σύνδεση Σωλήνα Σιδηροδέματος Χάλυβα Σωλήνα Custom Cutting οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| Δάχος: | 1.0 - 50.0mm |
Φωτεινό αναμμένο σωλήνα SS SCH40S SCH80S σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα σε μήκος 6m κόψιμο μικρά κομμάτια
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας UNS N07718 Inconel 718 σωλήνων κραμάτων νικελίου ASTM B163 σε 6m που κόβουν
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N07718 / Inconel 718 / 2.4668 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |
Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου 201 304 τετραγωνικός για τη διάμετρο 10*10 παραθύρων - 50*50mm
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
ASTM B622 UNS N10276, ΧΩΡΊΣ ΣΥΓΚΌΛΛΗΣΗ ΣΩΛΉΝΑΣ ΚΡΑΜΆΤΩΝ C276, 2,4819 ΚΡΆΜΑ 22 συνήθεια ΣΩΛΉΝΩΝ που κόβει οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |
Σύνθετο 347 / 347H ατσάλινο σωλήνα σωλήνα SS σωλήνα EN DIN JIS GB ASTM σε 5,8m 6m μήκος
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 347 / 347H |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
EN 10204-3.1 Πιστοποιητικό υλικού Χαστέλοι C276 σωλήνες / συγκολλημένα σωλήνες χωρίς συγκόλληση
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |

