Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel u channel bar ] αγώνας 379 προϊόντα.
Υψηλή σκληρότητα SUS420J2 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα / SS Rod EN1.4028 / X20Cr13 κράμα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
AISI 430F Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα / φωτεινή ράβδο ζεστά ελαστικές μαύρες ράβδους ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
ανοξείδωτος Hexagon φραγμός ASTM A276 S4-S60 3m 316L φωτεινός
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
400 σειράς βαθμός 410 στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα / SS Rod 10Cr13 κράμα χάλυβα σε μήκος 6m
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Ζεστό ελαστικοποιημένα και συγκολλημένα άξονα I / άξονα H από άξονα H 304 316L 310S 321 347 2205 904L
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Καυτός - κυλημένος βαθμός 201 τμημάτων ανοξείδωτου Χ 304 316L
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
Ανθεκτική στη θερμότητα ανοξείδωτη Ι ακτίνα 310S που ενώνεται στενά για τη δομή λεβήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
TISCO 2205 διπλό ανοξείδωτο πιάτο 1,4462 S31803 ASTM A240
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 2205 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
Φωτεινά γυαλισμένες στρογγυλές ράβδοι / μαύρες ράβδοι κράμα νικελίου C276 Στρογγυλές ράβδοι Διαμέτρου 4 - 330 mm
| Προϊόντα: | Hastelloy c276 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 10 - 330 mm |

