Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel u channel bar ] αγώνας 379 προϊόντα.
310S Ανοξείδωτη Ράβδος Στρογγυλή ASTM A276 Ψυχρής Έλασης με Εξωτερική Διάμετρο 6-630mm
| Αριθμό μοντέλου: | 310S |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
316L Ανοξείδωτη Εξαγωνική Ράβδος με Λαμπερή Επιφάνεια και Μέγεθος S6-S65mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | S4-S70 |
| Μέγεθος: | S6-S65mm |
420 Έκταγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μεγέθους S6-S65 mm, ψυχρή και γυαλισμένη για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
AISI 420 Ψυχρά Τραβηγμένη Έξαγωνη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή φινίρισμα
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
6mm Διαμέτρου 316L Ατσάλι Ατσάλι Hexagon Bar ASTM A582 Standard SS Hexagonal Rod
| Διάμετρος: | S6-S65mm |
|---|---|
| Μήκος: | 4 Μ |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Φωτεινό, με γραμμή μαλλιών |
ASTM A276 316 Έξαγωνη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Παρασκευαστής Απευθείας πώληση ASTM 201 304 316L Hex Bar από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
201 Έκταγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Φωτεινή επιφάνεια Ψυχρά Τραβήχτηκε Έξαγωνη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα σε S6-S65mm Μέγεθος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα Έκταγωνική ράβδος με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος S6-S65mm για κατασκευές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |

