Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel u channel bar ] αγώνας 379 προϊόντα.
201 304 316L από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και OD 6-300mm καθρέφτης γυαλισμένο από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή μπάρα
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ανθεκτικός στη διάβρωση 316L Άξονας ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά έλασης ASTM A276
| Βαθμός υλικού: | 316L / 1.4404 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γωνία |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ψυχρά ελκυστήρα ASTM 201 304 316L από ανοξείδωτο χάλυβα εξαγωνική μπάρα με φωτεινή επιφάνεια για δομικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Εξάγωνη Ράβδος από Γυαλισμένο Λαμπερό Ανοξείδωτο Ατσάλι SS304 SS316 Βαθμοί σε Μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
AISI 440C Στρογγυλή μπάρα από θερμό έλαση από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 με γυαλιστερό φινίρισμα καθρέφτη και σχέδιο κυματισμού νερού, πάχους 0,3-2,0mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φωτεινή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα Έξαγωνη ράβδος που έχει τραβηχτεί και γυαλιστεί με κρύο σε μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
20mm ASTM A276 Εξάγωνη Ράβδος από Ανοξείδωτο Χάλυβα Εξάγωνη Ράβδος SS304 SS316 για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
| Τεχνικές: | Ψυχρή έλξη και γυάλισμα |
Κρύο έλξης έξαγων ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια σε μεγέθη S6-S65mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |
Εξαγωνική ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 201 304 ποιότητας, φωτεινής επιφάνειας, προσαρμοσμένη, μεγέθους S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος Μεγεθών: | S6-S65mm |
| Τυπικό μήκος: | 4 Μ |

