Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel u channel bar ] αγώνας 379 προϊόντα.
Τιτανιούχο Μαύρο Μαλλιοειδές Ανοξείδωτο Φύλλο 304 / 1.4301 / SUS304 για Διακόσμηση
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | SUS304 |
| Πάχος: | 0.4 - 2,0 mm |
Ζεστή έλαση χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα H δομή με επεξεργασία επιφάνειας παρασκευής και προσαρμοσμένες προδιαγραφές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Πύλη από ανοξείδωτο χάλυβα ακριβείας SS Pipe ASTM EN DIN JIS Standard σε μήκος 6m για ιατρικό τομέα
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
317L Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S31703 Σφίξιμο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1 - 16,0 mm Ζεστό ελαστικό και ψυχρό ελαστικό
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
201 ευρεία ακτίνα 6m ανοξείδωτου φλαντζών λήξη παστώματος
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
Βαθμός 202 ανοξείδωτου τετραγωνικό εξωτερικό Polsihed σωλήνων φωτεινό/Hairline σωλήνας ανοξείδωτου λήξης
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Αντίθρακα Χρυσό χρώμα νερού κυματισμός φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα για διακόσμηση οροφής
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου κυματισμών νερού |
|---|---|
| Αξία: | 304 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
ASTM A269 EN10216 TP310S Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standard: | ASTM GB EN |
Το κράμα 347 πιάτο φύλλων ανοξείδωτου cold-rolled το SS 4ft * 8ft 5ft * 10ft 1000mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 80.0mm |
304 316L 201 Χαλύβδινη Κανάλι με Τεχνική Θερμής Έλασης και Επεξεργασία Επιφάνειας Φωτεινής
| Σχήμα: | Κανάλι U |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

