Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalst staalplaat met gesneden rand, breedte 10-2000 mm en dikte 0,11-3,0 mm voor dieptrektoepassingen
Productdetails
| Rand | Spleetrand | Breedte | 10-2000 mm |
|---|---|---|---|
| Dikte | 0.11-3.0 mm | Normale breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Lengte | AANGEPAST | Tolerantie | Dikte +/-0,02 mm, breedte +/-0,02 mm |
| Spoel-id | 508/610 mm | Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand | Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
| Materiaal | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF | Standaard | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
| Transportpakket | Houten pallet | Voorraad | Voorraad |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | Spleetrand Koudgewalste Staalplaat,Breedte 10-2000 mm koude plaat,Dikte 0 |
||
Productomschrijving
Koudgewalst plaatstaal voor dieptrekken
Productspecificaties
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Materiaal | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Dikte | 0,11-3,0 mm |
| Breedte | 20-1250 mm |
| Normale breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Lengte | Volgens klantspecificaties of op maat gesneden tot platen |
| Tolerantie | Dikte +/-0,02 mm, Breedte +/-0,02 mm |
| Coil ID | 508/610 mm |
| Coil Gewicht | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
| Toepassing | Verzinkt staal, PPGI, deur, huishoudelijke toepassingen, productie, scheepsbouw en andere |
Productintroductie
Koudgewalst staalplaat, ook bekend als koudgewalste plaat of koudplaat, wordt vervaardigd uit warmgewalste koolstofstructuurstaalstrippen door verdere koudwalsing om diktes onder de 4 mm te bereiken. Het koudwalsingsproces bij kamertemperatuur voorkomt de vorming van ijzeroxide, wat resulteert in een superieure oppervlaktekwaliteit en nauwkeurige dimensionale nauwkeurigheid. In combinatie met gloeibehandeling bieden koudgewalste platen verbeterde mechanische en technologische eigenschappen in vergelijking met warmgewalste staalplaten, waardoor ze ideaal zijn voor diverse toepassingen, met name in de productie van huishoudelijke apparaten waar ze warmgewalste alternatieven grotendeels hebben vervangen.
Productgalerij
Bedrijfsinformatie
Wij zijn een geautoriseerde kwaliteitsagent voor toonaangevende staalproducenten, waaronder Baosteel, Masteel, Meisteel, Ningsteel en Shangsteel. Ons bedrijf is gespecialiseerd in spot- en futuresproducten van meerdere staalfabrieken, ondersteund door uitgebreide marketingdiensten, moderne opslagfaciliteiten, precisie-snijmogelijkheden en efficiënte distributiesystemen.
Productportfolio: Wij leveren koudwalsing, warmwalsing, verzinkt, beitsen, elektrisch staal, kleurcoating, roestvrij staal en andere premium staalproducten van binnenlandse en internationale fabrikanten. We onderhouden stabiele partnerschappen met grote Chinese staalfabrieken en fungeren als aangewezen agenten voor Shanghai Baosteel Co., LTD. en coöperatieve handelaren voor Maanshan Iron and Steel Co., LTD.
Verwerkingsmogelijkheden: Onze verwerkingsfabriek beschikt over geavanceerde snijlijnen voor staalrollen, beheerd met moderne kwaliteitscontrolesystemen. Wij bieden zeer nauwkeurige verwerkingsdiensten gericht op kwaliteitsborging, kostenreductie en optimalisatie van klantvoordelen, met bijna nul afvalproductie. Extra diensten omvatten fijne verpakking en op maat gemaakte exportverpakkingsoplossingen.
Geadviseerde Producten

