-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst roestvrijstalen H-balk en I-balk met beitsbehandeling in aangepaste specificaties
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat |
| Transportpakket | HOUTEN KIST | HS-code | 7219340000 |
| Techniek Opties | Gelast / heet opgerold | Voorraadbeschikbaarheid | Klaar in voorraad |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China | ||
| Markeren | Hot Rolled Stainless Steel H Beam,Oppervlaktebehandeling voor beitsen H-vormstraal,Aangepaste specificaties Roestvrij staal I Beam |
||
| Producten | H-balk van roestvrij staal |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN enz. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507 enz. |
| Dikte | 4.0 - 30.0 mm |
| Breedte | 25 mm × 25 mm × 200 mm × 125 mm / 50 mm × 37 mm × 400 mm × 104 mm |
| Lange | 6m standaard of op maat |
| Productcategorie | Metallurgie, mineralen en energie |
| Techniek | Geweld / warm gewalst |
| Gebruik | Mechanical & Manufacturing, Steel Structure, Shipbuilding, Bridging, Automobile Chassis |
| Hoofdmarkt | Midden-Oosten, Afrika, Azië, Europa, Amerika, Australië, enz. |
| Oppervlaktebewerking | gegalvaniseerd, bekleed of op aanvraag aangepast |
| Voorraad | In voorraad |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
Roestvrijstalen balken zijn vernoemd naar hun onderscheidende 'I'-vormprofiel.
- Ik straal.Het middelste web van de I-balk kan slechts zo veel worden gerold als de apparatuur van een molen kan verwerken (typisch 5/8 inch).het geschikt maken voor frequent gebruik. ze worden geproduceerd als een solide stuk metaal, gewalst en gevormd uit één enkel onderdeel.
- H-balk- H-balken zijn sterker dan I-balken, maar vereisen een complexere fabricage.Deze constructie maakt elk deel veel sterkerIn het algemeen zijn H-balken zwaarder dan I-balken en kunnen ze meer kracht en druk weerstaan.
Ons bedrijf is gevestigd in Wuxi, Jiangsu provincie, in het zuiden van Jiangsu in de buurt van Shanghai haven, het verstrekken van superieure terrein en gemakkelijke transporttoegang.We zijn een compleet bedrijf dat de ontwikkeling integreert., ontwerp, productie en verkoop.
Het bedrijf beschikt over meerdere sets geavanceerde apparatuur, waaronder plasmasnijmachines, buigmachines, laserplasmasweismachines, plaatscheren-machinegroepen,met een vermogen van meer dan 10 WWe zijn gespecialiseerd in de productie van roestvrij staal I-balken, T-balken, hoekstaal, kanaalstaal, vierkante rechthoekige buizen en bieden op maat gesneden, gebogen, cirkelvormig gesneden, vierkant gesneden, lasersweis,en speciaal gevormde niet-standaardonderdelen volgens de specificaties van de klant.
Wij verwelkomen zakenpartners uit alle sectoren om ons te bezoeken, ons te begeleiden en zaken te onderhandelen.

