Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
316L Koudgewalste Roestvrijstalen Ronde Staaf met Helder Oppervlak voor Hoge Corrosiebestendigheid
Productdetails
| Modelnummer | 316L | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Diameterbereik | 8 - 300 mm | Lengte | 6 m/pcs |
| Koolstofgehalte | Maximum 0,03% | Mangaaninhoud | Maximaal 2,0% |
| Siliciumgehalte | Maximaal 0,75% | chromiuminhoud | 16,0 - 18,0% |
| Molybdeengehalte | 2,00 - 3,00% | Nikkelinhoud | 10,0 - 14,0% |
| Treksterkte | Min. 485 MPa | Opbrengststerkte | Min. 170 MPa |
| Verlenging | Min 40% | ||
| Markeren | Ronde staaf van 316L roestvrij staal,Koudgewalste roestvrijstalen as,Helder oppervlak SS Ronde balk |
||
Productomschrijving
Hoogwaardige 1.4404 Helder roestvrij staal schacht / Ronde roestvrij staal staaf
Premium 316L / 1.4404 ronde staalbalken met een superieure corrosiebestendigheid en mechanische eigenschappen voor veeleisende industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Producten | Ronde balk van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 316L / 1.4404 / AISI316L |
| Standaard | ASTM A276/276M |
| Diameter | 8 - 300 mm |
| Lange | 6 m/pcs of op aanvraag in elke lengte gesneden |
| Oppervlakte | zwart, helder |
| Andere kwaliteit | 304 310S 316L 317L 321 410 420 431 440A/B/C 2205 2507 630 631 904L.etc. |
| Diensten | Snijden, poetsen, warmtebehandelen |
Beschikbare staalstaafproducten
| Naam van de producten | Groottebereik | Hoofdzakelijk graad |
|---|---|---|
| met een breedte van niet meer dan 50 mm | 8 - 300 mm | 304 304L 309S 310S 316L 316L 316Ti 317L 321 347 410 420 431 440A/B/C 2205 2507 904L 254SMO 17-4PH 17-7PH.etc. |
| met een breedte van niet meer dan 50 mm | 3 - 50 mm | 201 304 316L 310S 2205 630, enz. |
| Stainless Steel Square Bar | 4 × 4 - 50 × 50 mm | 201 304 316L 310S 410 420 enz. |
| Vlekkeloos staal hexagon bar | S4-S70 | 201 304 316L 310S 410 420 enz. |
| Platte staalstaaf | 10*3 - 100*40 | 304 304L 309S 310S 316L 316L 316Ti 317L 321 347 410 420 431 440A/B/C 2205 2507 904L 254SMO 17-4PH 17-7PH.etc. |
| Rustvrij staal hoekbalk | 30*30 - 200*200 | 201 304 316L 310S 2205. enz. |
| Stainless Steel Channel Bar | 50 x 25 - 200 x 100 | 201 304 316L 310S 2205. enz. |
316L Eigenschappen van roestvrij staal
Klasse 316 is het standaard molybdeenhoudende austenitische roestvrij staal, dat een superieure corrosiebestendigheid biedt in vergelijking met Klasse 304.Het gehalte aan molybdeen zorgt voor een verbeterde weerstand tegen corrosie door putten en spleten in chlorideomgevingenDe koolstofarme versie van de 316L is immuun tegen sensibilisatie en wordt veel gebruikt in zware gelaste onderdelen.
Chemische samenstelling
| Elementen | Min (%) | Maximaal (%) |
|---|---|---|
| C | - | 0.03 |
| Deeltjes | - | 2.0 |
| - Jawel. | - | 0.75 |
| P | - | 0.045 |
| S | - | 0.03 |
| Cr | 16.0 | 18.0 |
| Mo. | 2.00 | 3.00 |
| Ni | 10.0 | 14.0 |
| N | - | 0.10 |
Mechanische eigenschappen
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte (MPa) min | 485 |
| Vermogen 0,2% Proof (MPa) min | 170 |
| Verlenging (% in 50 mm) min | 40 |
| Rockwell B (HR B) max. | 95 |
| Brinell (HB) max. | 217 |
Vergelijking van de kwaliteitsspecificaties
| Standaard | Aanwijzing |
|---|---|
| UNS nr. | S31603 |
| Oude Britse onzin. | 316S11 |
| Euronorm nr. | 1.4404 |
| Euronorm Naam | X2CrNiMo17-12-2 |
| Zweedse SS | 2348 |
| Japanse JIS | SUS 316L |
Performance-kenmerken
Corrosiebestendigheid
Uitstekende prestaties in atmosferische omgevingen en corrosieve media. superieur aan 304 roestvrij staal. bestand tegen drinkwater met tot 1000 mg/l chloriden bij omgevingstemperatuur.Als standaardstaal van maritieme kwaliteit, hoewel niet bestand tegen warm zeewater.
Warmteweerstand
Goed bestand tegen oxidatie bij intermitterend gebruik tot 870°C en continu gebruik tot 925°C.Klasse 316L is beter bestand tegen carbide neerslag en geschikt voor gebruik in temperatuurbereiken waar de daaropvolgende waterige corrosiebestendigheid belangrijk is.
Warmtebehandeling
Oplossingsbehandeling (Annealing) - Verwarmen tot 1010-1120°C en snel afkoelen.
Schommelingen
Uitstekende lasbaarheid door alle standaard smelt- en weerstandsmethoden.met een gewicht van niet meer dan 50 kg.
Bewerkingen
316L is gemakkelijker te bewerken dan 316 vanwege het lagere koolstofgehalte.
Warm en koud werken
Optimale warme werktemperaturen: 1150-1260°C (minimaal 930°C). De meeste gewone koude bewerkingen kunnen worden uitgevoerd..
Verharding
Kan worden gehard door koud te werken, waardoor de sterkte toeneemt.
Toepassingen
- Apparatuur voor de bereiding van levensmiddelen in chlorideomgevingen
- Farmaceutische apparatuur
- Toepassingen op zee
- Architectonische onderdelen
- Medische implantaten, pinnen, schroeven en orthopedische implantaten
- Verbindingsmiddelen en hardware
Foto's van producten
Geadviseerde Producten

