Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalste 304 roestvrijstalen striprol met gepolijst oppervlak en breedte 10-2000 mm
Productdetails
| Model-NR. | 304 | Vorm | Vlak |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Breedte bereik | 10-2000 mm | Dikte bereik | 00,5-10,0 mm |
| Lengtebereik | 2000 mm-6000 mm | Dikte | 70,93 g/cm3 |
| Treksterkte | 520 MPA | Opbrengststerkte | 205-210 MPa |
| Verlengingspercentage | 40% | Hardheid HB | 187 |
| Hardheid HRB | HV200 | Koolstofgehalte | <=0,07 |
| chromiuminhoud | 17.00-19.00 uur | ||
| Markeren | Breedte 10-2000 mm roestvrijstalen strip,Gepolijst oppervlak 304 roestvrijstalen spoel,Koudgewalste techniek roestvrijstalen strip |
||
Productomschrijving
Koudgewalste 304 roestvrij staalband spoel
Premium kwaliteit 304 roestvrij staal strip spoelen verkrijgbaar in breedtes van 10 mm tot 2000 mm, geschikt voor verschillende industriële toepassingen.
Productoverzicht
Hoogwaardige SUS 304 roestvrijstalen strip spoelen, verkrijgbaar in 1/2H tempering, vervaardigd door koudwalsen voor een superieure oppervlakteafwerking en dimensie nauwkeurigheid.
Belangrijkste specificaties
| Type | Warm gewalst / koud gewalst |
| Standaard afmetingen | 1219 mm, 1500 mm of op maat |
| Diktebereik | 00,5-10,0 mm |
| Beschikbare merken | TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, JISCO |
| Gewicht van de spoel | 5 tot 10 ton |
| Oppervlakte afwerking | Oorspronkelijk: NEEN.1, 2B. Behandeling: BA, NO.4Spiegel. |
| Certificering | SGS, BV |
Gedetailleerde productparameters
| Dikte | 0.1 mm - 100 mm |
| Breedte | 1000mm, 1219mm, 1240mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Lange | 2000 mm - 6000 mm of op maat |
| Normen | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS |
| Beschikbare materialen | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430 |
| Opties voor het oppervlak | 2B, BA, 8K, Nee.4Nee, dat is niet waar.1 |
| Vervaardigingsfabrieken | TISCO, LISCO, BAO STEEL |
Productie en levering
| Verpakking | Standaardverpakking voor de uitvoer |
| Vervaardigingstechniek | Warm gewalst / koud gewalst |
| Leveringstermijn | 10-25 dagen |
| Toeleveringskapaciteit | 700 ton/maand |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
304 Eigenschappen van roestvrij staal
304 roestvrij staal is een veelzijdig austenitisch roestvrij staal met een uitstekende corrosiebestendigheid, beter dan materialen uit de serie 200,met een hoge temperatuurprestatie en een goede corrosiebestendigheid tussen korrels.
Toepassingen
- Inrichting van gebouwen
- Kookgerei en voedselverwerkingsapparatuur
- Chemische verwerkingsapparatuur
- Vervaardiging van vliegtuigen en machines
- Autocomponenten
- Elektrische apparaten en huishoudelijke artikelen
- Medische apparatuur en chirurgische instrumenten
- Onderdelen voor industriële machines
Technische specificaties
Chemische samenstelling
| Elementen | Inhoud (%) |
|---|---|
| C (koolstof) | ≤ 0.07 |
| Si, siliconen. | ≤ 1.00 |
| Mn (manganese) | ≤ 2.00 |
| P (fosforus) | ≤ 0.035 |
| S (Zwavel) | ≤ 0.03 |
| Cr (chroom) | 17.00-19.00 |
| Ik ben Nickel. | 8.0-11.0 |
Mechanische eigenschappen
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | 520 MPa |
| Kracht van de opbrengst | 205-210 MPa |
| Verlenging | 40% |
| Hardheid (HB) | 187 |
| Hardheid (HRB) | HV200 |
| Dichtheid | 70,93 g/cm3 |
Bedrijfsvoordelen
- Producten van hoge kwaliteit tegen concurrerende prijzen
- 15,000 ton voorraad van roestvrij staalproducten
- Snelle levering en betrouwbare service
- Meer dan 12 jaar ervaring in het exporteren
- Strategische ligging in de buurt van de haven van Shanghai voor efficiënte logistiek
- Professionele klantenservice en technische ondersteuning
Foto's van producten
Geadviseerde Producten

