All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ grade 304 stainless steel roofing sheet ] match 98 Products.
201 Grade Cold Rolled Stainless Steel Circle with BA Surface for Kitchen Utensils
| Model NO.: | 201 |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Cold Rolled |
201 Grade Cold Rolled BA Surface Stainless Steel Circle for Kitchen Appliances
| Model NO.: | 201 |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
201 Grade Stainless Steel Circle Cold Rolled with BA Surface for Kitchen Utensils
| Model NO.: | 201 |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
201 Grade Stainless Steel Circle Cold Rolled with BA Surface for Kitchenware and Construction
| Material Grade: | 200Series |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
Cold Rolled BA Surface Stainless Steel Circle and Disc with Customized Diameter
| Model NO.: | 304 316L 310S |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
301 Stainless Steel Plate ASTM A240 SS Plate 0.4 - 10.0mm AISI301 Stainless Sheets
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 17-4PH Stainless Steel |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Stainless Steel Plate 304 316L 0.4-80mm Hot Cold Rolled ASTM A240
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Thickness: | 0.4 -80.0mm |
SUS420J1 DIN 1.4006 420 Thin Stainless Steel Plate 0.3-8.0mm
| Products: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
JIS G4305 SUS304 Stainless Steel Sheet 0.3-3.0mm 2B BA Surface
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Thickness: | 0.4 -80.0mm |
Corrosion Resistance Stainless Steel Plate 316L 317L 2205 2507 904L 254SMO For Pressure Vessel
| Products: | Stainless Steel Plates |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standard Size: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

