All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ cold rolled uns n08810 round bar ] match 23 Products.
Heat Resistant Cold Rolled Incoloy 800H Round Bar ASTM EN DIN GB Standard UNS N08810
| Model Number: | 800H |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold Rolled |
Hot Rolled & Cold Drawn Incoloy 800H Round Bar UNS N08810 Nickel Alloy Bright Bars
| Products: | Incoloy 800H Round Bar |
|---|---|
| Grade: | Incoloy 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Hot Rolled & Cold Drawn Incoloy 800H Round Bar UNS N08810 Nickel Alloy Bright Bars with Diameter 5-350mm and Corrosion Resistance
| Model NO.: | 800H |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Hot Rolled |
Cold-Drawn Hastelloy C276 Round Bar with Bright Surface and OD 6-300mm
| Model NO.: | Hastelloy C276 |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold-Drawing |
Cold-Drawn Hastelloy C276 Round Bar with Bright Surface and OD 6-300mm
| Model NO.: | C276 Inconel 625 718 |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Cold-Drawing |
UNS N08810 Round Bars ASTM EN DIN GB Standard Incoloy 800H Heat Resistant Stainless Steel
| Products: | Incoloy 800H Round Bar |
|---|---|
| Grade: | Incoloy 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Incoloy 800 / 800H / 800HT Round Bar Hot Rolled Black Surface Custom Cutting Any Length
| Products: | Incoloy 800H Round Bar |
|---|---|
| Grade: | Incoloy 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Bright Polish Incoloy 800H Round Bar Hot Rolled Alloy UNS N08810 Stainless Steel Bars 5-300mm
| Model NO.: | 800H |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Hot Rolled |
Bright Polish Incoloy 800H Round Bar / Alloy UNS N08810 Round Stainless Steel Bars
| Products: | Incoloy 800H Round Bar |
|---|---|
| Grade: | Incoloy 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Incoloy 800H EN 1.4958 Alloy 800H Nickel Base Alloy Plate Sheets And Coils Hot Rolled & Cold Rolled
| Products: | Nickel Alloy Sheet & Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N08810 |
| Thickness: | 0.5 - 30.0mm |

