Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα από κράμα χάλυβα 40Cr, θερμής έλασης, πλάτους 100-3000mm για εφαρμογές υψηλής αντοχής
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150 mm | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3.0 - 150.0 mm |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | 40cr πιάτο χάλυβα κραμάτων,Πλάκα από χάλυβα έλασης θερμής έλασης,Πλάτος 100-3000mm Ατσάλινο Πλάκα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα από κραματοποιημένο χάλυβα 40Cr 5140 - Πλάκες από χάλυβα θερμής έλασης
Υψηλής ποιότητας πλάκες από κράμα χάλυβα που κατασκευάζονται σύμφωνα με βιομηχανικά πρότυπα με ανταγωνιστικές τιμές και ολοκληρωμένες υπηρεσίες επεξεργασίας.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Πλάκα από χάλυβα |
| Τύπος | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα, πλάκα από κράμα χάλυβα, ειδική πλάκα από χάλυβα |
| Περιοχή πάχους | 3.0 - 150 mm |
| Περιοχή πλάτους | 1000 - 2500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Περιοχή μήκους | Μέσα σε 12 μέτρα |
| Ετικέτα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL, όπως τροποποιήθηκε με την παρούσα απόφαση. |
| Τύπος εταιρείας | Εργοστάσιο και Αποθήκευση |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| Τύπος | ΑΣTM, GB, JIS, EN |
Διαθέσιμες κλάσεις χάλυβα
| Χάλυβα δομικού τύπου | Α283, Α36, ABS κατηγορία Α, κατηγορία Β, κατηγορία ADH36, κατηγορία DH36, κατηγορία EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
| Χάλυβας κατασκευής HSLA | Α588, Α656 GR80, Α690 |
| Χάλυβα δοχείων υπό πίεση | Α285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Ατσάλι ανθεκτικό στη συσκότιση | ΑΡ360, AR400, AR450, AR500 |
| Σιδηρούχιο | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Για την Εταιρία μας
Βρίσκεται στην περιοχή της λίμνης Taihu του Wuxi, έχουμε αναπτυχθεί σε ένα από τα μεγαλύτερα σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας.Πλάκες, ρουλεμάν, κιβώτια ταχυτήτων, κιβώτια μείωσης και άλλα μηχανικά εξαρτήματα και κατασκευαστικά στοιχεία από χάλυβα, με μηνιαίο όγκο συναλλαγών που φτάνει τους 20.000 τόνους.
Η βασική μας δραστηριότητα περιλαμβάνει παχιά πλάκα, στρογγυλό χάλυβα και χάλυβα σωλήνα CNC επεξεργασία κοπή υπηρεσίες.ΧίνγκενγκΤα διαθέσιμα υλικά περιλαμβάνουν πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), πλακάκια δοχείων, πλάκες λέβητα (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B),Χαμηλό κράμα χάλυβα (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και ανθεκτικές στην φθορά πλάκες (NM360/NM400/NM450/NM500).
Οι προδιαγραφές υλικών κυμαίνονται από 1mm έως 400mm πάχος, και μπορούμε να επεξεργαστούμε σύμφωνα με τα σχέδια των πελατών.Παρέχουμε τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές τομές και ελάχιστη επεξεργασία..
Υπηρεσίες επεξεργασίας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες επεξεργασίας, συμπεριλαμβανομένης της κοπής και της κάμψης για να ικανοποιήσουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Προδιαγραφές υπηρεσίας κοπής
| Ονομασία υπηρεσίας | Κόψιμο (λέιζερ, υδραγωγός, πλάσμα) |
| Δάχος | 3.0 - 150.0 mm |
| Διάρκεια | Μέσα σε 12000 mm |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2500 × 12000 mm |
| Ανεκτικότητα | Μέσα σε 2 mm |
Απογραφή εξοπλισμού
| Κόψιμο με λέιζερ | 2 σετ (περίοδος κοπής: εντός 30 mm) |
| Κόψιμο με ρεύμα νερού | 1 σύνολο (περίοδος κοπής: εντός 100 mm) |
| Κόψη πλάσματος | 3 σετ (περίοδος κοπής: εντός 150 mm) |
| Μηχανή πριονίσεως | 1 σύνολο (περίοδος κοπής: άνω των 50 mm) |
| Κλίση | 1 σύνολο (περίοδος πάχους: εντός 20 mm) |
Εφαρμογές
Τα προϊόντα μας από χαλύβδινο φύλλο και πλάκα είναι ανθεκτικά, ευέλικτα και εύκολα στη χρήση και είναι κατάλληλα για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές:
- Κτίριο & Κατασκευή
- Αυτοκινητοβιομηχανία και μεταφορές
- Συσκευές μεταφοράς
- Καταλύματα
- Μηχανήματα
- Βαρύ εξοπλισμό
Γκαλερί προϊόντων
Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμές και τεχνικές προδιαγραφές
Συνιστώμενα προϊόντα

