Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα από κράμα χάλυβα AISI5140 με πάχος 10 - 160 mm για εφαρμογές εξατομικευμένης κοπής
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 10 - 160 mm | Εύρος πλάτους | 100 - 3000 mm |
|---|---|---|---|
| Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ | Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά |
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Πάχος κοπής | 3.0 - 150.0 mm |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από κράμα χάλυβα AISI5140 AISI4140,Πλάκα από χάλυβα πάχους 10 - 160 mm,Πλάκα λέβητα προσαρμοσμένης κοπής |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα Χάλυβα Κράματος Δομικής Εφαρμογής AISI5140 AISI4140
Υψηλής ποιότητας πλάκες χάλυβα κράματος διαθέσιμες σε εύρος πάχους 10-160mm με υπηρεσίες προσαρμοσμένης κοπής. Ιδανικό για δομικές εφαρμογές που απαιτούν ανώτερη αντοχή και ανθεκτικότητα.
Προδιαγραφές Προϊόντων
| Όνομα Προϊόντων | Πλάκα Χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα Χάλυβα Άνθρακα, Πλάκα Χάλυβα Κράματος, Πλάκα Ειδικού Χάλυβα |
| Εύρος Πάχους | 3.0 - 150mm |
| Εύρος Πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος Μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος Εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 Τόνος |
Διαθέσιμες Βαθμίδες Χάλυβα
| Δομικός Χάλυβας | A283, A36, ABS Grade A, Grade B, Grade ADH36, Grade DH36, Grade EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός Χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας Δοχείων Πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Χάλυβας Ανθεκτικός στην Τριβή | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Χάλυβας Κράματος | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Σχετικά με την Εταιρεία μας
Βρισκόμαστε στην περιοχή της λίμνης Taihu στην Wuxi, έχουμε αναπτυχθεί για να γίνουμε ένα από τα κορυφαία σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας. Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία κοπής χοντρής πλάκας για τετράγωνα, φλάντζες, πλάκες, ρουλεμάν, κιβώτια ταχυτήτων, μειωτήρες και διάφορα μηχανικά μέρη και εξαρτήματα δομικών κατασκευών, με μηνιαίους όγκους συναλλαγών που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Η κύρια δραστηριότητά μας περιλαμβάνει υπηρεσίες επεξεργασίας κοπής CNC χοντρής πλάκας, στρογγυλού χάλυβα και χαλύβδινων σωλήνων. Διανέμουμε υλικά από μεγάλα χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Shagang, Baosteel, Yingkou, Masteel, Xingcheng και Wugang. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), σανίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλάκες λεβήτων (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χάλυβες χαμηλού κράματος (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και πλάκες ανθεκτικές στη φθορά (NM360/NM400/NM450/NM500).
Με δυνατότητες πάχους από 1mm έως 400mm, μπορούμε να επεξεργαστούμε υλικά σύμφωνα με τα σχέδια των πελατών. Τα πολυετή μας εμπειρία στην κοπή εξασφαλίζουν τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές τομές και ελάχιστη ανοχή επεξεργασίας.
Για να καλύψουμε τις αυξανόμενες απαιτήσεις των πελατών, έχουμε επεκτείνει τις εγκαταστάσεις μας με 6 μεγάλες μηχανές κοπής φλόγας και πλάσματος CNC, πολλαπλό μικρό εξοπλισμό CNC και προσφέρουμε πλήρη βίντεο τεκμηρίωση της επεξεργασίας υλικών κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Οι Υπηρεσίες μας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της κοπής, της κάμψης και άλλων διαδικασιών κατασκευής.
Προδιαγραφές Υπηρεσίας Κοπής
| Όνομα Υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή Laser, Κοπή με Νερό) |
|---|---|
| Πάχος | 3.0 - 150.0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος Πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | εντός 2mm |
Απόθεμα Εξοπλισμού
| Κοπή Laser | 2 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 30mm |
|---|---|
| Κοπή με Νερό | 1 Σετ - Εύρος κοπής εντός 100mm |
| Κοπή Πλάσματος | 3 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 150mm |
| Μηχανή Πριονίσματος | 1 Σετ - Εύρος κοπής: άνω των 50mm |
| Κάμψη | 1 Σετ - εύρος πάχους εντός 20mm |
Εφαρμογές για Φύλλο Χάλυβα & Πλάκα Χάλυβα
Ανθεκτικό, προσαρμόσιμο και εύκολο στην επεξεργασία, το φύλλο και η πλάκα χάλυβα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών. Κοινές εφαρμογές περιλαμβάνουν:
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Εμπορευματοκιβώτια πλοίων
- Στέγες
- Συσκευές
- Βαρέας εξοπλισμός
Γκαλερί Προϊόντων
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΣ
Συνιστώμενα προϊόντα

