Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ζεστή έλαση ανθεκτική στην τριβή πλάκα χάλυβα με πάχος 5mm-80mm και πλάτος 10-2600mm για εφαρμογές υψηλής φθοράς
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Πλάτος | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 5mm80mm | Μήκος | 6μ, 8μ, 10μ |
| Σκληρότητα HRC | 5,0 - 80,0 mm | Ισχύς απόδοσης | 1250 MPa (AR500) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 1450 MPa (AR500) | Επιμήκυνση | 8% (AR500) |
| Αντοχή κρούσης | -30C (AR500) | Εύρος σκληρότητας | 450-540 (AR500) |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,30 (AR500) | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1,70 (AR500) |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο | 1,00 (AR500) | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Μέγεθος δοχείου | 20 πόδια: 5,8mx 2,13mx 2,18m | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα γδαρσίματος ανθεκτικό,Πλάκα από χάλυβα AR500 Πάχους 5mm-80mm,Πλάτος 10-2600mm Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στη φθορά |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανθεκτική στη φθορά χαλύβδινη πλάκα AR500
Ανώτερης ποιότητας χαλύβδινες πλάκες AR500 και AR400 ανθεκτικές στη φθορά, θερμής έλασης, σχεδιασμένες για εκτεταμένη διάρκεια ζωής σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Ανθεκτική στη φθορά χαλύβδινη πλάκα |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0mm |
| Σχετικά Υλικά | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Πάχος | 5mm - 80mm |
| Πλάτος | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Μήκος | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένα μήκη κατόπιν αιτήματος |
| Όροι Τιμολόγησης | EX-Work, FOB, CFR, CIF |
| Όροι Πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
Επισκόπηση Προϊόντος
Η ανθεκτική στη φθορά (AR) χαλύβδινη πλάκα κατασκευάζεται στην κατάσταση ως ελάσματος, ειδικά για μεγάλη διάρκεια ζωής σε σκληρά περιβάλλοντα λειτουργίας. Αυτά τα ανώτερης ποιότητας προϊόντα χαλύβδινων πλακών είναι ιδανικά για εφαρμογές σε εξοπλισμό εξόρυξης, λατομείων, μεταφορικών ταινιών, διαχείρισης υλικών, κατασκευών και έργων πολιτικού μηχανικού.
Οι σχεδιαστές και οι χειριστές εγκαταστάσεων επιλέγουν χάλυβα πλάκας AR για να επεκτείνουν τη διάρκεια ζωής κρίσιμων εξαρτημάτων, μειώνοντας παράλληλα το βάρος κάθε μονάδας που τίθεται σε λειτουργία. Τα οφέλη από τη χρήση ανθεκτικής στη φθορά πλάκας χάλυβα σε εφαρμογές που περιλαμβάνουν κρούση και ολισθηρή επαφή με λειαντικά υλικά είναι σημαντικά.
Χημική Σύνθεση
| Βαθμός | C | Si | Mn | P | S | Cr | Ni | Mo | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές Ιδιότητες
| Βαθμός | Αντοχή Διαρροής (MPa) | Αντοχή Εφελκυσμού (MPa) | Επιμήκυνση A | Αντοχή σε Κρούση Charpy V 20J | Εύρος Σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420-500 |
| AR400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| AR300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Εφαρμογές ανά Βαθμό
- AR400: Ανώτερης ποιότητας ανθεκτικές στη φθορά χαλύβδινες πλάκες που είναι θερμικά επεξεργασμένες και παρουσιάζουν πλήρη σκλήρυνση με βελτιωμένες δυνατότητες διαμόρφωσης και συγκόλλησης
- AR450: Ανθεκτική στη φθορά πλάκα που χρησιμοποιείται σε εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέραν του AR400
- AR500: Κατάλληλο για εφαρμογές εξόρυξης, δασοκομίας και κατασκευών
- AR600: Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, όπως η απομάκρυνση αδρανών υλικών, η εξόρυξη και η κατασκευή κάδων και σωμάτων φθοράς
Αποστολή & Συσκευασία
| Χρόνος Παράδοσης | Εντός 7-30 ημερών μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
|---|---|
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής αξιόπλοης κατάστασης, δεμένη με συμπαγείς χαλύβδινες ταινίες. διατίθεται προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Μέθοδος Αποστολής | Δια θαλάσσης από το λιμάνι της Σαγκάης |
| Προδιαγραφές Εμπορευματοκιβωτίων | 20ft GP: 5.8m × 2.13m × 2.18m (24-26 CBM) 40ft GP: 11.8m × 2.13m × 2.72m (68 CBM) |
Γκαλερί Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

