-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ζεστή έλαση ανθεκτική στην φθορά πλακέτα από χάλυβα με πάχος 5 mm-80 mm και πλάτος 10-2600 mm για αντοχή στην τριβή
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Πλάτος | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 5mm80mm | Μήκος | 6μ, 8μ, 10μ |
| Σκληρότητα HRC | 5,0 - 80,0 mm | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,18-0,30 |
| Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | 0,7 | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1.70 |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο | 1.00-1.50 | Ισχύς απόδοσης | 900-1250 MPa |
| Αντοχή εφελκυσμού | 1000-1450 MPa | Επιμήκυνση | 8-11% |
| Αντοχή κρούσης | -30C έως -40C | Εύρος σκληρότητας | 360-540 |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | ||
| Επισημαίνω | θερμά κυλούμενα ανθεκτικά στην φθορά πλακάκια από χάλυβα,Πλάκα από χάλυβα πάχους 5mm-80mm ανθεκτικό στην τριβή,Πλάτος 10-2600mm AR Steel Plate |
||
Η πλάκα χάλυβα ανθεκτικής στην τριβή είναι ειδικά σχεδιασμένη για παρατεταμένη διάρκεια ζωής σε απαιτητικές συνθήκες.Αυτές οι θερμικά επεξεργασμένες πλάκες χάλυβα προσφέρουν ανώτερη αντοχή στην ολίσθηση και την τριβή από τις επιπτώσεις, καθιστώντας τους ιδανικούς για εξόρυξη, λατομεία, χειρισμό υλικών, κατασκευές και εφαρμογές μεταφοράς γης όπου η αντοχή και η μείωση του βάρους είναι κρίσιμες.
| Περιγραφή | Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στην τριβή |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0 mm |
| Συγγενές υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Δάχος | 5 mm - 80 mm |
| Διάμετρο | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Διάρκεια | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένη κοπή όπως ζητείται |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Υπηρεσίες που παρέχονται από τρίτους |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Χρόνος παράδοσης | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις ποσότητας του πελάτη |
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Π | S | Αρ | Νι | Μo | Β |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
| Αξία | Δυνατότητα απόδοσης (MPa) | Δυνατότητα τράβηξης (MPa) | Επεκτάσεις Α | Δυνατότητα πρόσκρουσης Charpy V 20J | Πεδίο σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420 έως 500 |
| ΑΡ400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| ΑΡ300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
- ΑΡ400:Πλακέτες υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στη συσκότιση με δυνατότητες σκληρότητας, βελτιωμένης σχηματισμού και συγκόλλησης
- AR450:Χρησιμοποιείται όταν απαιτείται ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέραν των προδιαγραφών AR400
- AR500:Ιδανικό για εφαρμογές εξορυκτικής, δασικής και κατασκευαστικής βιομηχανίας με υψηλές απαιτήσεις φθοράς
- ΑΡ600:Χρησιμοποιείται σε περιοχές ακραίας φθοράς, συμπεριλαμβανομένης της αφαίρεσης συσσωρευτών, της εξόρυξης και της κατασκευής κουβάδων και σωμάτων φθοράς
Παράδοση:Μέσα σε 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας
Συσκευή:Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές, κατάλληλη για ναυσιπλοΐα, με τυποποιημένες ιμάντες από χάλυβα
Μέθοδος αποστολής:Με τη θάλασσα από το λιμάνι της Σαγκάης
Προδιαγραφές δοχείου:
- 20 πόδια GP: 5,8m ((μήκος) × 2,13m ((εύρος) × 2,18m ((ύψος) - περίπου 24-26 CBM
- 40 πόδια GP: 11.8m ((μήκος) × 2.13m ((εύρος) × 2.72m ((ύψος) - περίπου 68 CBM

