Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ζεστή έλαση AR400 AR450 AR500 AR550 Ανθεκτική στην τριβή πλάκα χάλυβα με πάχος 5-80 mm για εφαρμογές υψηλής φθοράς
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Πλάτος | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 5mm80mm | Μήκος | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένο |
| Εύρος σκληρότητας | 450-540 (AR500), 420-500 (AR450), 360-480 (AR400) | Ισχύς απόδοσης | 1250 MPa (AR500), 1200 MPa (AR450), 1000 MPa (AR400), 900 MPa (AR300) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 1450 MPa (AR500, AR450), 1250 MPa (AR400), 1000 MPa (AR300) | Επιμήκυνση | 8% (AR500, AR450), 10% (AR400), 11% (AR300) |
| Αντοχή κρούσης | -30C (AR500), -40C (AR450, AR400, AR300) | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,30 (AR500), 0,26 (AR450), 0,25 (AR400), 0,18 (AR300) |
| Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | 0,7 | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1.70 |
| περιεκτικότητα σε χρώμιο | 1,00 (AR500, AR450), 1,50 (AR400, AR300) | Περιεχόμενο νικελίου | 0,70 (AR500, AR450, AR400), 0,40 (AR300) |
| Περιεκτικότητα σε Μολυβδαίνιο | 0,50 | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα γδαρσίματος ανθεκτικό,AR400 AR450 AR500 AR550 Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στη φθορά,Πλάκα από χάλυβα AR πάχους 5-80mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
Χάλυβα θερμής έλασης AR400 AR450 AR500 AR550
Υψηλή σκληρότητα κατά την υγρασία ανθεκτικές στην φθορά πλάκες χάλυβα σχεδιασμένες για παρατεταμένη διάρκεια ζωής σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στην τριβή |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0 mm |
| Συγγενές υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Δάχος | 5 mm - 80 mm |
| Διάμετρο | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Διάρκεια | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένη κοπή όπως ζητείται |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Υπηρεσίες που παρέχονται από τρίτους |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
Επισκόπηση του προϊόντος
Η πλάκα χάλυβα ανθεκτικής στην τριβή (AR) κατασκευάζεται σε κατάσταση έλασης ειδικά για μακρά διάρκεια ζωής σε σκληρά λειτουργικά περιβάλλοντα.Αυτά τα προϊόντα από υψηλής ποιότητας χαλύβδινα πλάκα είναι ιδανικά για εφαρμογές στα ορυχεία, ορυχεία, μεταφορείς, χειρισμός υλικών, κατασκευές και εξοπλισμός μεταφοράς γης.
Οι σχεδιαστές και οι φορείς εκμετάλλευσης εγκαταστάσεων επιλέγουν ατσάλι AR για να παρατείνουν τη διάρκεια ζωής των κρίσιμων εξαρτημάτων, μειώνοντας παράλληλα το βάρος της μονάδας.Τα οφέλη της χρήσης ανθεκτικού στην φθορά χάλυβα πλακέτας σε εφαρμογές που περιλαμβάνουν την επαφή με αντικείμενα αθρεπτικών υλικών.
Χημική σύνθεση
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Π | S | Αρ | Νι | Μo | Β |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Αξία | Δυνατότητα απόδοσης (MPa) | Δυνατότητα τράβηξης (MPa) | Επεκτάσεις Α | Δυνατότητα πρόσκρουσης Charpy V 20J | Πεδίο σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420 έως 500 |
| ΑΡ400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| ΑΡ300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Προδιαγραφές εφαρμογής
- ΑΡ400:Πλακέτες χάλυβα υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στη συσκότιση, που υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία και παρουσιάζουν σκληρότητα μέσω με βελτιωμένες δυνατότητες σχηματισμού και συγκόλλησης
- AR450:Πλάκα ανθεκτική στη συσκότιση που χρησιμοποιείται σε εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή από την AR400
- AR500:Διορθωτικό για ορυχεία, δασικές εκμεταλλεύσεις και κατασκευές
- ΑΡ600:Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, όπως η αφαίρεση συσσωρευτών, η εξόρυξη και η κατασκευή κουβάδων και σωμάτων φθοράς
Μεταφορά και παράδοση
| Χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
|---|---|
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές που είναι κατάλληλη για ναυτιλία, συσκευασμένη με στερεές ιμάνσεις από χάλυβα |
| Μέθοδος αποστολής | Με τη θάλασσα (εξαγωγές χύδην ή εμπορευματοκιβωτίων) |
| Αλιευτικό λιμάνι | Σαγκάη |
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

