Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Επεξεργασμένη Τεχνική Τεχνική Τεχνική Τεχνική Τεχνική
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 6,0 - 40,0 mm | Εύρος πλάτους | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Επιλογές μήκους | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένο | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Σκληρότητα HRC | 5,0 - 80,0 mm | Αντοχή διαρροής AR500 | 1250 MPa |
| Αντοχή εφελκυσμού AR500 | 1450 MPa | Επιμήκυνση AR500 | 8% |
| Αντοχή κρούσης AR500 | -30C | Εύρος σκληρότητας AR500 | 450-540 |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα AR500 | 0,30 | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο AR500 | 1.70 |
| Περιεκτικότητα σε χρώμιο AR500 | 1.00 | Τεχνική | Θερμής έλασης |
| Ειδική χρήση | Ανθεκτικό στη φθορά ατσάλι | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα χάλυβα AR400 AR500 Ανθεκτική στην τριβή,Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα γδαρσίματος ανθεκτικό,Πλάκα από χάλυβα AR πάχους 6 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επεξεργασμένη πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στην τριβή AR400 AR500
Οι δικές μας ανθεκτικές στην τριβή πλάκες χάλυβα είναι διαθέσιμες σε κλάσεις AR400 και AR500 με πάχος που κυμαίνεται από 6,0 mm έως 40,0 mm,με θερμοκρασία άνω των 80 °C,.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στην τριβή |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0 mm |
| Συγγενές υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Δάχος | 5 mm - 80 mm |
| Διάμετρο | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Διάρκεια | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένη κοπή όπως ζητείται |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Υπηρεσίες που παρέχονται από τρίτους |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
Σχετικά με την ανθεκτική στην τριβή πλάκα χάλυβα
Η πλάκα χάλυβα ανθεκτικής στην τριβή (AR) κατασκευάζεται σε κατάσταση έλασης, ειδικά σχεδιασμένη για παρατεταμένη διάρκεια ζωής σε σκληρά περιβάλλοντα λειτουργίας.Αυτά τα προϊόντα από χαλύβδινη πλάκα είναι ιδανικά για εφαρμογές στα ορυχεία, ορυχεία, μεταφορείς, χειρισμός υλικών, κατασκευές και εξοπλισμός μεταφοράς γης.
Οι σχεδιαστές και οι φορείς εκμετάλλευσης εγκαταστάσεων επιλέγουν ατσάλι AR για να παρατείνουν τη διάρκεια ζωής των κρίσιμων εξαρτημάτων, μειώνοντας παράλληλα το βάρος κάθε μονάδας που βρίσκεται σε λειτουργία.Τα οφέλη της χρήσης ανθεκτικού στην φθορά χάλυβα πλακέτας σε εφαρμογές που περιλαμβάνουν την επαφή με αντικείμενα αθρεπτικών υλικών.
Χημική σύνθεση
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Π | S | Αρ | Νι | Μo | Β |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Αξία | Δυνατότητα απόδοσης (MPa) | Δυνατότητα τράβηξης (MPa) | Επεκτάσεις Α | Δυνατότητα πρόσκρουσης Charpy V 20J | Πεδίο σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420 έως 500 |
| ΑΡ400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| ΑΡ300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Περιοχές εφαρμογής
- ΑΡ400:Πλακέτες χάλυβα υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στη συσκότιση, που υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία και παρουσιάζουν σκληρότητα μέσω με βελτιωμένες δυνατότητες σχηματισμού και συγκόλλησης
- AR450:Πλάκα ανθεκτική στη συσκότιση που χρησιμοποιείται όταν απαιτείται ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέραν του AR400
- AR500:Διορθωτικό για ορυχεία, δασικές εκμεταλλεύσεις και κατασκευές
- ΑΡ600:Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, όπως η αφαίρεση συσσωρευτών, η εξόρυξη και η κατασκευή κουβάδων και σωμάτων φθοράς
Πληροφορίες αποστολής και παράδοσης
Χρόνος παράδοσης:Μέσα σε 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας
Μεταφορά:Φορτίο που μεταφέρεται στον λιμένα με φορτηγό με κατάλληλη κάλυψη κατά τη διάρκεια της διαμετακόμισης και στον λιμένα
Μέθοδοι αποστολής:Κατά χύδη ή εμπορευματοκιβώτιο
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές, προσαρμόσιμη ανάλογα με τις απαιτήσεις |
|---|---|
| Συσκευές αποστολής | Με στερεά σιδηροειδή ιμάντα για εύκολη φόρτωση και εκφόρτωση |
| Χρόνος αποστολής | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση |
| Μέθοδος αποστολής | Από τη θάλασσα |
| Αλιευτικό λιμάνι | Σαγκάη |
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

