Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα χάλυβα ανθεκτική στην τριβή AR500 AR400 θερμής έλασης για εφαρμογές υψηλής φθοράς
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Πλάτος | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 5mm80mm | Μήκος | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένο |
| Σκληρότητα HRC | 5,0 - 80,0 mm | Σχετικό Υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Ισχύς απόδοσης | 900-1250 MPa | Αντοχή εφελκυσμού | 1000-1450 MPa |
| Επιμήκυνση | 8-11% | Αντοχή κρούσης | -30C έως -40C |
| Εύρος σκληρότητας | 360-540 HB | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,18-0,30% |
| Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1,70% | περιεκτικότητα σε χρώμιο | 1,00-1,50% |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 κιλά | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα χάλυβα ανθεκτική στην τριβή AR500,AR400 ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα,Χάλυβα AR θερμής έλασης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Χάλυβας Ανθεκτικός στην Τριβή AR500 AR400 Χάλυβας Ανθεκτικός στη Φθορά
Επισκόπηση Προϊόντος
Ο χάλυβας ανθεκτικός στην τριβή (AR) κατασκευάζεται σε κατάσταση έλασης, ειδικά για εκτεταμένη διάρκεια ζωής σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Αυτά τα προϊόντα χάλυβα είναι σχεδιασμένα για ανώτερη απόδοση σε εφαρμογές εξόρυξης, λατομείων, διαχείρισης υλικών, κατασκευών και έργων πολιτικού μηχανικού.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Περιγραφή | Χάλυβας Ανθεκτικός στην Τριβή |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0mm |
| Σχετικό Υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Πάχος | 5mm - 80mm |
| Πλάτος | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Μήκος | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένα μήκη κατόπιν αιτήματος |
Χημική Σύνθεση
| Βαθμός | C | Si | Mn | P | S | Cr | Ni | Mo | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές Ιδιότητες
| Βαθμός | Αντοχή Διαρροής (MPa) | Αντοχή σε Εφελκυσμό (MPa) | Επιμήκυνση A | Αντοχή σε Κρούση Charpy V 20J | Εύρος Σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420-500 |
| AR400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| AR300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Εφαρμογές
- AR400: Premium πλάκες χάλυβα ανθεκτικές στην τριβή που είναι θερμικά επεξεργασμένες και παρουσιάζουν σκλήρυνση σε όλο το πάχος με βελτιωμένες δυνατότητες διαμόρφωσης και συγκόλλησης
- AR450: Πλάκα ανθεκτική στην τριβή που χρησιμοποιείται σε εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέραν του AR400
- AR500: Κατάλληλο για εφαρμογές εξόρυξης, δασοκομίας και κατασκευών
- AR600: Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, όπως η αφαίρεση αδρανών υλικών, η εξόρυξη και η κατασκευή κάδων και σωμάτων φθοράς
Τεχνικά Πλεονεκτήματα
Οι πλάκες από κράμα χάλυβα ανθεκτικές στην τριβή προσφέρουν εξαιρετική αντοχή στην ολισθαίνουσα και την κρουστική τριβή. Η υψηλή περιεκτικότητα σε άνθρακα στο κράμα αυξάνει τη σκληρότητα και την αντοχή, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν υψηλή αντοχή σε κρούση ή τριβή. Σε αντίθεση με τους εύθραυστους χάλυβες υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, οι θερμικά επεξεργασμένες πλάκες κράματος μας παρέχουν ανώτερη αντοχή στη φθορά με μειωμένη αποκόλληση σωματιδίων.
Πληροφορίες Αποστολής & Παράδοσης
| Παράδοση | Εντός 7-30 ημερών μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
|---|---|
| Συσκευασία | Τυπική θαλάσσια συσκευασία εξαγωγής, δεμένη με συμπαγείς χαλύβδινες ταινίες. Διατίθεται προσαρμοσμένη συσκευασία. |
| Χρόνος Αποστολής | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση |
| Μέθοδος Αποστολής | Δια θαλάσσης |
| Λιμάνι Αποστολής | Σαγκάη |
| Όροι Τιμής | EX-Work, FOB, CFR, CIF |
| Όροι Πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
Προδιαγραφές Εμπορευματοκιβωτίων
20 ποδιών GP: 5.8m(μήκος) × 2.13m(πλάτος) × 2.18m(ύψος) - περίπου 24-26 CBM
40 ποδιών GP: 11.8m(μήκος) × 2.13m(πλάτος) × 2.72m(ύψος) - περίπου 68 CBM
Γκαλερί Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

