Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
NM360 NM400 NM450 NM500 Χαλύβδινη πλάκα θερμής έλασης ανθεκτική στην τριβή για μεταλλουργικά μηχανήματα
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 5,0 - 80,0 mm | Επιλογές μήκους | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένο |
| Εύρος σκληρότητας | 450-540 (AR500), 420-500 (AR450), 360-480 (AR400) | Ισχύς απόδοσης | 1250 MPa (AR500), 1200 MPa (AR450), 1000 MPa (AR400), 900 MPa (AR300) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 1450 MPa (AR500, AR450), 1250 MPa (AR400), 1000 MPa (AR300) | Επιμήκυνση | 8% (AR500, AR450), 10% (AR400), 11% (AR300) |
| Αντοχή κρούσης | -30°C (AR500), -40°C (AR450, AR400, AR300) | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,30% (AR500), 0,26% (AR450), 0,25% (AR400), 0,18% (AR300) |
| Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1,70% | περιεκτικότητα σε χρώμιο | 1,00% (AR500, AR450), 1,50% (AR400, AR300) |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Μέγεθος δοχείου | 20 πόδια: 5,8 x 2,13 x 2,18 μέτρα, 40 πόδια: 11,8 x 2,13 x 2,72 μέτρα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-30 ημέρες | ||
| Επισημαίνω | NM360 NM400 NM450 NM500 Ανθεκτικό στην τριβή χαλύβδινη πλάκα,Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα γδαρσίματος ανθεκτικό,Ανθεκτικό στην τριβή χαλύβδινη πλάκα για μεταλλουργικά μηχανήματα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στη συσκότιση για μεταλλουργικά μηχανήματα
Πλάκες χάλυβα υψηλών επιδόσεων NM360, NM400, NM450 και NM500 ανθεκτικές στην τριβή, ειδικά σχεδιασμένες για απαιτητικές εφαρμογές σε μεταλλουργικά μηχανήματα και βαριά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στην τριβή |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0 mm |
| Συγγενές υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Δάχος | 5 mm - 80 mm |
| Διάμετρο | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Διάρκεια | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένα μήκη όπως ζητείται |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Υπηρεσίες που παρέχονται από τρίτους |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
Χημική σύνθεση
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Π | S | Αρ | Νι | Μo | Β |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Αξία | Δυνατότητα απόδοσης (MPa) | Δυνατότητα τράβηξης (MPa) | Επεκτάσεις Α | Δυνατότητα πρόσκρουσης Charpy V 20J | Πεδίο σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420 έως 500 |
| ΑΡ400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| ΑΡ300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Εφαρμογές κατά βαθμό
- ΑΡ400:Πίνακες χάλυβα υψηλής ποιότητας, ανθεκτικοί στην τριβή, με θερμική επεξεργασία και σκληρύνση.
- AR450:Χρησιμοποιείται σε εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέραν των προδιαγραφών AR400.
- AR500:Ιδανικό για εφαρμογές εξόρυξης, δασοκομίας και κατασκευής με απαιτητικές απαιτήσεις φθοράς.
- ΑΡ600:Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, συμπεριλαμβανομένης της αφαίρεσης συσσωρευτών, της εξόρυξης και της κατασκευής κουβάδων και σωμάτων φθοράς.
Οφέλη από το προϊόν
Οι ανθεκτικές στην τριβή πλάκες χάλυβα έχουν αναπτυχθεί ειδικά για μακρά διάρκεια ζωής σε σκληρές συνθήκες.που τα κάνει ιδανικά για την εξόρυξηΗ υψηλή περιεκτικότητα σε άνθρακα στο κράμα αυξάνει τη σκληρότητα και την αντοχή.παρέχοντας ανώτερη απόδοση σε περιβάλλοντα υψηλής επίδρασης.
Μεταφορά και παράδοση
| Χρόνος παράδοσης | 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
|---|---|
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία για εξαγωγές με σιδερένια ιμάντα, διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος. |
| Μέθοδος αποστολής | Με τη θάλασσα (εξαγωγές χύδην ή εμπορευματοκιβωτίων) |
| Αλιευτικό λιμάνι | Σαγκάη |
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

