Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
JIS G 3141 SPCD Κύλινδρο από χάλυβα ψυχρά ελαστικό με πλάτος 10-914 mm και άκρη σχισμής για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Σκηνοθεσία | Ακρη | Σχισμή άκρη |
|---|---|---|---|
| Εύρος πλάτους | 10-2000 χιλιοστά | Εύρος πάχους | 0.112.0MM |
| Κανονικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ανοχή | Πάχος +/-0,02mm, Πλάτος +/-0,02mm | Αναγνωριστικό πηνίου | 508/610 χλστ |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους | Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί | Υλικό | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Πρότυπο | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα |
| Στοκ | Στοκ | ||
| Επισημαίνω | JIS G 3141 SPCD Πηνίο ψυχρής έλασης από χάλυβα,Φύλλο ψυχρής έλασης πλάτους 10-914 mm,Ψυχρή πλάκα με σχισμή |
||
Περιγραφή προϊόντων
Προδιαγραφές πηνίου χάλυβα ψυχρής έλασης
Το φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης, κοινώς γνωστό ως ψυχρή λαμαρίνα, κατασκευάζεται από θερμής έλασης χαλύβδινες λωρίδες δομικού χάλυβα μέσω περαιτέρω διαδικασιών ψυχρής έλασης. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα πλάκες χάλυβα με πάχος κάτω των 4mm. Η διαδικασία ψυχρής έλασης σε θερμοκρασία δωματίου αποτρέπει τον σχηματισμό οξειδίου του σιδήρου, εξασφαλίζοντας ανώτερη ποιότητα επιφάνειας και ακρίβεια διαστάσεων. Σε συνδυασμό με την ανόπτηση, ο χάλυβας ψυχρής έλασης προσφέρει βελτιωμένες μηχανικές και τεχνολογικές ιδιότητες σε σύγκριση με τον χάλυβα θερμής έλασης, καθιστώντας τον ιδανικό για διάφορες εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένης της κατασκευής οικιακών συσκευών.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πρότυπο | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
| Υλικό | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Πάχος | 0.11-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm |
| Κανονικό Πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένες απαιτήσεις ή κοπή σε φύλλο |
| Ανοχή | Πάχος: ±0.02mm, Πλάτος: ±0.02mm |
| ID Πηνίου | 508/610 mm |
| Βάρος Πηνίου | 3-10 τόνοι |
| Παραγωγική Ικανότητα | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/αποξείδωση |
| Εφαρμογή | Γαλβανισμένος χάλυβας, PPGI, πόρτες, οικιακές εφαρμογές, κατασκευές, ναυτιλία, κατασκευές κτιρίων και άλλα |
Πληροφορίες Εταιρείας
Η Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. βρίσκεται στην πόλη Taian, στην επαρχία Shandong. Καλωσορίζουμε πιθανούς πελάτες να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας και να εξερευνήσουν τις κατασκευαστικές μας δυνατότητες.
Σειρά Προϊόντων
Διαθέσιμα Μεγέθη:
- Πηνίο χάλυβα ψυχρής έλασης: 0.12-2.0mm × Πλάτος × Πηνίο
- Φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης: 0.12-2.0mm × Πλάτος × Μήκος
Πληροφορίες Παραγγελίας
Δείγματα:
Παρέχουμε δωρεάν δείγματα πριν από την τοποθέτηση παραγγελίας και είμαστε σίγουροι για την ποιότητα του προϊόντος.
Όροι Παράδοσης:
EXW, FOB (Σαγκάη) ή CIF στο λιμάνι εκφόρτωσής σας.
Χρόνος Παράδοσης:
Πηνίο/φύλλο χάλυβα χρώματος: Περίπου 30 ημέρες για τα περισσότερα μεγέθη.
Εικόνες Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

