Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
DC04 Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα με πάχος 0,11-2,0 mm και άκρη σχισμής για εφαρμογές ακριβείας
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | DC04 | Ακρη | Σχισμή άκρη |
|---|---|---|---|
| Προσδιορισμός | Πλάτος 10-2000mm | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Πρότυπο | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Υλικό | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Πάχος | 0.112.0MM | Πλάτος | 201250mm |
| Κανονικό πλάτος | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm | Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ή κομμένο σε φύλλο |
| Ανοχή | Πάχος +/-0,02 mm, Πλάτος +/-0,02 mm | Αναγνωριστικό πηνίου | 508/610 χλστ |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνους | Παραγωγική ικανότητα | 1500 τόνοι το μήνα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λάδι/στεγνό/παθητικοποίηση/τουρσί | ||
| Επισημαίνω | Πηνίο χάλυβα ψυχρής έλασης ποιότητας DC04,Φύλλο ψυχρής έλασης πάχους 0,11-2 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πηνία & Λωρίδες Χάλυβα Ψυχρής Ελάσεως
Το φύλλο χάλυβα ψυχρής ελάσεως, κοινώς γνωστό ως ψυχρή πλάκα, κατασκευάζεται από λωρίδες χάλυβα δομής θερμής ελάσεως μέσω περαιτέρω διαδικασιών ψυχρής ελάσεως. Με πάχη κάτω των 4mm, αυτό το υλικό προσφέρει ανώτερη ποιότητα επιφάνειας και ακρίβεια διαστάσεων λόγω της επεξεργασίας σε θερμοκρασία δωματίου που αποτρέπει τον σχηματισμό οξειδίου του σιδήρου. Σε συνδυασμό με την ανόπτηση, ο χάλυβας ψυχρής ελάσεως παρουσιάζει βελτιωμένες μηχανικές και τεχνολογικές ιδιότητες σε σύγκριση με τα εναλλακτικά προϊόντα θερμής ελάσεως, καθιστώντας τον την προτιμώμενη επιλογή σε διάφορες βιομηχανίες, ιδιαίτερα στην κατασκευή οικιακών συσκευών.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Πρότυπο | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Υλικό | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Πάχος | 0.11-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm |
| Κανονικό Πλάτος | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη ή κομμένο σε φύλλο |
| Ανοχή | Πάχος: ±0.02mm, Πλάτος: ±0.02mm |
| Εσωτερική Διάμετρος Πηνίου | 508/610 mm |
| Βάρος Πηνίου | 3-10 τόνοι |
| Παραγωγική Ικανότητα | 1500 τόνοι ανά μήνα |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Λάδι/Στεγνό/Παθητικοποίηση/Αποπικρανση |
| Εφαρμογή | Γαλβανισμένος χάλυβας, PPGI, πόρτες, οικιακές εφαρμογές, κατασκευές, ναυτιλία, οικοδομικές κατασκευές και άλλες βιομηχανικές χρήσεις |
Εισαγωγή Εταιρείας
Η Shandong Zhongcan Steel New Material Co., Ltd. βρίσκεται στην πόλη Taian, στην επαρχία Shandong. Καλωσορίζουμε πιθανούς πελάτες να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας και να εξερευνήσουν τις κατασκευαστικές μας δυνατότητες από πρώτο χέρι.
Συχνές Ερωτήσεις
Τι μεγέθη είναι διαθέσιμα;
Πηνίο χάλυβα ψυχρής ελάσεως: 0.12-2.0mm × Πλάτος × Πηνίο
Φύλλο χάλυβα ψυχρής ελάσεως: 0.12-2.0mm × Πλάτος × Μήκος
Φύλλο χάλυβα ψυχρής ελάσεως: 0.12-2.0mm × Πλάτος × Μήκος
Παρέχετε δείγματα πριν από την παραγγελία;
Ναι, παρέχουμε δωρεάν δείγματα και είμαστε βέβαιοι ότι θα είστε ικανοποιημένοι με την ποιότητα των προϊόντων μας.
Ποιοι είναι οι όροι παράδοσής σας;
EXW, FOB (Σαγκάη) ή CIF στο λιμάνι εκφόρτωσής σας.
Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
Πηνίο/φύλλο χάλυβα χρώματος: Περίπου 30 ημέρες, με ορισμένα μεγέθη διαθέσιμα εντός 30 ημερών.
Γκαλερί Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

