Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Τελική επιφάνεια τρίχας AISI 304L 304 από ανοξείδωτο χάλυβα
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Εύρος πάχους | 2mm100mm | Μήκος | 2m6m |
| Πρότυπο | JIS AiSi ASTM ΜΒ DIN | Βαθμός | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410,430 |
| Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Ελάχιστο πλάτος | 20 χιλιοστά | Μέγιστο πλάτος | 500 χλστ |
| Ελάχιστο πάχος | 3 χιλιοστά | Μέγιστο πάχος | 15 χιλιοστά |
| Τυπικό μήκος | 6000 χλστ | ||
| Επισημαίνω | Ανοξείδωτη Επίπεδη Ράβδος Φινίρισμα Hairline,AISI 304L 304 SS Flat Bar,Πλάτος 10-600mm Inox Flat Bar |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επίστρωση Τριχών AISI 304L 304 Ανοξείδωτη Επίπεδη Μπάρα
Είμαστε απευθείας προμηθευτής εργοστασίου για επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα και σχετικά προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων γωνιακών μπαρών, καναλιών και στρογγυλών μπαρών, κατασκευασμένων σύμφωνα με τις προδιαγραφές του πελάτη.
| Όνομα προϊόντος | Επίπεδες Μπάρες από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Εύρος Μεγεθών | 10×3mm έως 200×20mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Μαύρο / Λαμπερό / Πικλ |
| Τυπικό Μήκος | 6 μέτρα ή προσαρμοσμένα μήκη |
| Τύπος Κατασκευής | Εξωθημένο εν θερμώ / Ψυχρής έλασης / Σφυρηλάτηση |
| Πιστοποίηση | SGS / BV |
Προδιαγραφές Προϊόντος
Βαθμοί Υλικού
304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430, και άλλα
Τυπικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Επίπεδη Μπάρα από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Πρότυπα | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN |
| Εύρος Πάχους | 2mm έως 100mm |
| Εύρος Πλάτους | 10mm έως 500mm |
| Επιλογές Μήκους | 2m έως 6m, ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Πίκλινγκ, Λαμπερό, Μαύρο |
| Συσκευασία | Δέματα με ξύλινες παλέτες κατάλληλες για θαλάσσια μεταφορά ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | ISO9001 |
Λεπτομερείς Προδιαγραφές
| Πάχος | Διαθέσιμα Πλάτη & Μήκη |
|---|---|
| 3mm | 20mm έως 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 4mm | 25mm έως 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 5mm | 25mm έως 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 6mm | 25mm έως 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 8mm | 40mm έως 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 10mm | 50mm έως 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 15mm | 50mm έως 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ευέλικτα δομικά στοιχεία που χρησιμοποιούνται σε πολλαπλές βιομηχανίες:
- Κατασκευές και δομικά έργα
- Ναυπηγική βιομηχανία
- Επεξεργασία πετρελαίου και χημικών
- Βιομηχανίες παραγωγής ενέργειας και πολεμικών έργων
- Επεξεργασία τροφίμων και ιατρικός εξοπλισμός
- Εναλλάκτες θερμότητας λεβήτων
- Κατασκευή μηχανημάτων και υλικού
- Δομικά πλαίσια, γέφυρες και πύργοι μεταφοράς
- Βιομηχανικοί φούρνοι, πύργοι αντίδρασης και πλαίσια δοχείων
- Ράφια αποθηκών και συστήματα αποθήκευσης
Ανταγωνιστικά Πλεονεκτήματα
Ως κορυφαίος κατασκευαστής και εξαγωγέας προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα, προσφέρουμε:
- Υλικά κορυφαίας ποιότητας
- Εξαιρετική επιφανειακή επεξεργασία και ακρίβεια
- Βέλτιστη αντοχή και ανθεκτικότητα
- Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση
- Εκτεταμένη διάρκεια ζωής προϊόντος
- Ανταγωνιστική δομή τιμολόγησης
- Αξιόπιστη εξυπηρέτηση και υποστήριξη πελατών
Παραγγελία & Παράδοση
| Εμπορικοί Όροι | FOB, CIF |
| Λιμάνι Φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση προπληρωμής |
| Τεκμηρίωση | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικών επιδόσεων |
Συνιστώμενα προϊόντα

